ZenFone 4 5 6 Android 5.0 Güncellemesi Rom indir | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

ZenFone 4 5 6 Android 5.0 Güncellemesi Rom indir

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Asus ZenFone 4 ZenFone 5 ZenFone 6 Android 5.0 Güncelleme Rom İndirme

Asus ZenFone 4, ZenFone 5 ve ZenFone 6 Android cep telefonları için beklenen Android 5.0 Lollipop güncellemesi bugün itibari ile yayınlandı. Şuan için sürüm güncellemesi telefondan OTO ile yapılamamaktadır. OTO ile bu ay içerisinde yayınlanması bekleniyor. Yeni Android Rom dosyasını indirip telefonun hafızasına atıp Ayarlar > Hakkında > Yazılım Bilgisi bölümünden sürüm yükseltmesini yapabilirsiniz.

İndirdiğiniz Rom dosyasını ZenFone ana dizinine kopyaladıktan sonra telefondan Ayarlar > Hakkında > Yazılım Bilgisi bölümünden güncellemeyi yükleyebilirsiniz. Android 5.0 güncellemeyi manuel olarak yapmak istemeyenler ZenFone Android 5.0 güncellemesini OTA üzerinden dağıtılmasını bekleyebilirsiniz.

ZenFone 4, ZenFone  5 ve ZenFone 6 Android Lollipop 5.0 Sürüm Güncellemesi

ZenFone 4: Lollipop 5.0 Lollipop güncellemesi indir, ZenFone 6: Lollipop 5.0 Lollipop güncellemesi indir ve ZenFone 5: Lollipop 5.0 Lollipop güncellemesi indir

ZenFone 4 5 6 Android 5.0 Güncellemesi Rom indir,ZenFone,ZenFone 5 Rom indir,ZenFone 6 Rom indir,Asus ZenFone Android Telefona Rom Atma,Rom Yükleme Nasıl Yapılır

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir