YouTube iOS Uygulaması İndir Güncelle-YouTube iPhone İndir | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

YouTube iOS Uygulaması İndir Güncelle

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

YouTube iOS Uygulaması Güncellendi

Google YouTube iOS uygulamasını güncelledi. Daha önce de iOS 7 için güncellenen

YouTube, bu yeni güncelleme ile iOS 7′ de yaşanan bazı sorunları ortadan kaldırmaya çalışıyor.

iOS platformundaki YouTube uygulamasında, Wi-Fi bağlantısı ile video izlerken videonun kalitesini kullanıcılar manuel olarak değiştiremiyordu.

YouTube iOS Uygulaması İndir Güncelle,YouTube iPhone İndir Güncelle,YouTube iPhone İndir,YouTube iPhone Programı,YouTube İpad İndir,İpad YouTube İndir  

Uygulama o anki internet bağlantı hızına göre videonun kalitesini otomatik olarak optimize ediyordu. Bu durum da internet bağlantısı düşük kullanıcılara bazen zor anlar yaşatıyordu. YouTubeApp Store‘ daki uygulamasını güncelleyerek, yaşanan bu sorunu ortadan kaldırıyor.

Güncellemeyi yükleyen kullanıcılar artık Wi-Fi bağlantısı ile video izlerken, videonun kalitesini manuel olarak değiştirebilecek. Ancak bu manuel kalite değişiminin hücresel veride (3G) kullanılmadığını belirtelim.

Video kalitesini manuel olarak değiştirmenin yanında güncelleme ile uygulamanın iOS 7 için optimizasyonların yapıldığını eklemekte fayda var. Ancak ne yazık ki YouTube uygulamasının video arama kısmında halen daha iOS 6‘nın klavyesi yer alıyor. Umarız bu hata da önümüzdeki günlerde bir güncelleme ile düzeltilir.

Bir önceki yazımız olan iPhone iPad iOS Wifi Bağlantı Sorunu Çözümü başlıklı makalemizde DSL, Internet Servis Sa ve iPhone 4s Wifi Bağlantı Sorunun Çözümü hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir