Youtube Google Twitter Facebook Açılmıyor Nasıl Çözülür | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Youtube Google Twitter Facebook Açılmıyor Nasıl Çözülür

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Bazı Web Sitelerine Giriş Sorunu

1: Dns ayarlarını yapabilirsiniz örnek dns’ler 8.8.8.8 – 8.8.4.4  / 195.175.39.39 – 195.175.39.40

2: UltraSurf isimli bu ufak bir yazılım ile erişim sorunu olan tüm sitelere, sosyal ağlara giriş sağlanır

3: Youtube Bağlantı Çözümü’ne Alternatif Yöntem ;

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc altındaki hosts dosyasını notepad ile açıp en altına ağağıdaki satırı ekleyin.

208.117.236.70 www.youtube.com

Not:Eğer virüs kaynaklı giriş sorunu varsa “etc” klasöründeki hosts dosyasındaki youtube isimleri varsa silerek ve tarayıcı geçmişini silip deneyebilirsiniz.

Pinterest Nedir ve Neden Giriş Yapmıyorum

Pinterest kısaca, sınırsız alana sahip sanal bir panodur diyebiliriz. Pinterest sanal dünyada beğendiğimiz veya paylaşmak istediğimiz görsel öğeleri düzenlemenizi ve kolayca paylaşmamızı sağlar. Diğer kişilerin oluşturduğu panolara göz atarak yeni şeyler keşfedebilir ve sizinle aynı ilgi alanlarına sahip kimselerden ilham alabilirsiniz. Kullanıcılar Pinterest’i evliliklerini planlamak, evlerini dekore etmek ve sevdiği yemek tariflerini paylaşmak gibi çok çeşitli amaçlar için kullanırlar.

Pinterest tüm dünyada haberlerde, bloglarda, televizyonlarda, radyolarda, youtube ve twitter gibi diğer sosyal medya ağlarında, kısaca heryerde adından sıklıkla bahsettirmektedir ve muazzam bir hızla büyümektedir. Eğer şu anda katılır ve aşina olursanız, ilk kullanıcılardan olma avantajından yararlanabilir ve ilerisi için bunu fırsatlara dönüştürebilirsiniz.

1- Nasıl üye olunur?

Pinterest şu anda deneme aşamasında. Bu sebeple sadece davetiye ile üye alıyor. Davetiye için ya siteye mail adresini bırakıyorsunuz ya da üye olan birinden davetiye istiyorsunuz. Sabrınız varsa bir kaç gün bekleyip Pinterest’tan gelecek davetiyeyle üye olursunuz ya da sosyal ortamlardan ya da arkadaşlarınızdan davetiye istersiniz. ben 2 gün içinde gelen davetiye ile üye oldum. Sabrın sonu selamet 🙂

2- Üye oldum, üyeliğimi nasıl aktif hale getireceğim?

Davetiye geldikten sonra siteye giriş yapmak için ya Facebook ya da Twitter hesabınızı Pinterest’a bağlamanız gerekiyor.

Bağlantı sorununun çözümü yine yukarıda

Yorumlar

Yorumlar
2 thoughts on “Youtube Google Twitter Facebook Açılmıyor Nasıl Çözülür

 1. holololoeren

  Ya ben giriyorum dns bilmemene çıkıyor delireceğim babam birşeyler ile oynamış youtubeye giremiyorum sinirlerim bozuldu dns değiştiriyorum internet var güvenlik duvarı kapalı olmuyor düzelmiyor.

  View Comment
  Reply
 2. Mustafa Kemal Erdem

  bilgisayarda c sürücüsünden windows klasörünün içerisinde yer alan system32 oradan da drivers klasörü oradan da etc bu klasörün içerisinde yer alan hosts dosyasını not defteri ile açıp youtube ile ilgili birşey varsa siliniz veya bu klasörün yedeğini alıp siliniz ve bilgisayarı yeniden başlatınız C:WINDOWSSystem32driversetc

  eğer sorun devam ediyorsa dns tanımladınız ve modemi kapatıp açtınız durum aynı ise engelleme programı yüklü anlamına geliyor yada internet sağlayıcısından profil engelleme yaptırmış olabilir

  View Comment
  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir