Yeni Google Play Store Son Sürümü 5.12.9 indir | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Yeni Google Play Store Son Sürümü 5.12.9 indir

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Google Play Store mağaza uygulaması olmayan Android cep telefonu ve tablete Google Play Store 5.12.9 son sürümü 2016 buradan indirebilirsiniz. Yeni güncelleme henüz otomatik cihazlara gelmedi. Uygulamayı hemen kullanmak isteyenler indirme linkinden direk ulaşabilirler.

Google Play Store 5.12 sürümü yenilikleri: Aile Kütüphanesi, satın alınan uygulama ve oyunları aile ile paylaşımı sağlayacak.

Uygulama satın alımlarda artık kredi kartını Google Wallet‘a kaydetmeniz gerekmeyecek. NFC destekli cep telefonları kullanarak ücretli satın alımlarda kartsız telefon kullanılabilecek.

Google Play Store mağazasından isteyen arkadaşına hediye olarak uygulama veya oyun gönderebilecek. Kullanımı uygulama yanında hediye et butonunun yer alması ve arkadaşınızın mail adresini yazmanız yeterli.

android,google play store,son sürümü,yeni güncellemesi,android mağaza uygulaması,android play store yeni sürümü,cep telefonda google play store yok bulunmuyor

Bir önceki yazımız olan Android 5.0 Güncellemesi Galaxy A3 A5 A7 için Haziranda başlıklı makalemizde android, Android 5.0 Güncellemesi Galaxy A3 A5 A7 için Haziranda ve android 5.0 türkçe rom hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir