Yandex Mail Parolasını Sıfırlama Nasıl Yapılır | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Yandex Mail Parolasını Sıfırlama Nasıl Yapılır

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Yandex Mail Hesabının Parolasını Sıfırlama Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır

Yandex mail hesabınızın şifresini değiştirme ya da güvenlik soruları gibi kişisel bilgilerinizi değiştirmek için aşağıdaki adımları takip ederek sıfırlama ve değiştirme ayarlarını yapabilirsiniz.

Yandex.Posta şifreniz ile tüm Yandex hizmetlerinde geçerli parolasıdır. Şifrenizi Yandex.Pasaport aracılığıyla değiştirebilir veya sıfırlayabilirsiniz.

Parolanızı değiştirme istiyorsanız Yandex.Pasaport bölümüne gidiniz ve Parolayı değiştir bağlantısını tıklayınız. Açılan sayfada mevcut parolanızı biliyorsanız giriniz ve onaylamak için iki kere yeni parolanızı giriniz. Yandex şifre sıfırlama adresi buradan tıklayınız.

Parolanızı unuttuysanız, parola sıfırlama sayfasına girin ve kullanıcı adınızı belirtiniz. Yandex.Pasaport’ta belirtmiş olduğunuz bilgilere – cep telefonu, alternatif mail adresi veya güvenlik sorularını size yöneltecek üç şifre sıfırlama seçeneklerinden birini size soracak.

Yandex Mail Parolasını Sıfırlama Nasıl Yapılır,yandex mail sıfırlama,yandex sıfırlama,yandex hesabının şifresini sıfırlama,yandex şifre sıfırlama,mail şifresini değiştirme,nasıl yapılır

Uyarı: Hesabınız için kendiniz hakkında ek bilgi (güvenlik sorusu, cep telefonu numarası, ikincil e-posta adresi, doğru isim bilgileri ve benzer bilgiler) verdiyseniz ulaşabilirsiniz. Vermiş olduğunuz tüm bilgilerin doğruluğundan, ikincil e-posta adresinize veya cep telefonunuza erişebildiğinizden ve güvenlik sorusuna yanıt verebileceğinizden emin olun. Güvenlik sorusunu değiştirmek ya da yanıt vermek için, Yandex.Pasaport sayfasını açın ve Kişisel bilgileri değiştir bağlantısına gidin. Açılan sayfada yeni güvenlik sorusu seçebilir ya da önceden seçmiş olduğunuz sorunun yanıtını değiştirebilirsiniz. Cep telefonu numarası Telefon numaraları sayfasından girilebilir.

Bir önceki yazımız olan Chatsel Premium Video Chatsel.com 6670 Nedir Nasıl İptal Edilir başlıklı makalemizde 14 tl liram gitti, 6670 şikayetleri ve açılan internet popup tıkladım hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir