Xperia Z Ultra Arayüzü Android 4.1 ve Üzeri Yüklü Cihazlarda Kullanma | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Xperia Z Ultra Arayüzü Android 4.1 ve Üzeri Yüklü Cihazlarda Kullanma

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Xperia Z Ultra Arayüzünü Farklı Android Yüklü Telefonlarda Kullanma

Sony, ocak ayında duyurduğu Xperia Z modeli ile dört çekirdekli ilk telefonunu kullanıcıların beğenisine sunarken, cihazda yer alan yeni nesil Xperiaarayüz ve suya karşı dayanıklı yapı birçok kesimin takdirini kazanmıştı.Japon üretici Xperia Z modelinde yer verdiği arayüzü Xperia Z Ultra modelinde daha özelleştirerek birçok noktada daha kullanışlı bir arayüz karşımıza sundu. Söz konusu arayüzün kod adı Honami olan modelde de yer alacağını belirtelim.

XDA Forum üyeleri ise Xperia Z Ultra ile daha fazla beğeni toplayan arayüzü APK dosyası şeklinde Android kullanıcılarına sundu. Launcher şeklinde çalışan uygulama ile arayüz noktasında özelleştirmeler sağlanabilmekte.

Geliştiriciler, ayrıca arayüzde yer alan widget’ları da yüklenebilir hale getirdi.  Xperia Z Ultra arayüzünü, bunun yanı sıra saatler, hava durumu, fotoğraf ve video, son aramalar, araçlar, WALKMAN ve notlar için widget APK dosyalarını alt bölümde yer alan linklerden indirerek Android 4.1 ve üzeri telefonunuzda tecrübe edebilirsiniz. kaynak: forum.xda

İndirme Linkleri;

Saatler, Hava durumu, Fotoğraf ve Video, Son aramalar, Araçlar, WALKMAN, Not uygulaması (JB), Favori Kayıtlar

Xperia Destek: xperia z ultra arayüzü android 4.1 ve üzeri yüklü cihazlarda kullanma,xperia z ultra arayüzü android yüklü cihazlarda kullanma,xperia z ultra arayüzü android telefonlarda kullanmaxperia z ultra arayüzü android telefonlarda nasıl kullanılır,xperia z ultra arayüzü,xperia z ultra arayüzü indir,xperia z ultra android arayüzü indir,xperia z ultra özellikleri görünümü diğer android telefonlarda kullanma,xperia z ultra ekran görünümü diğer android telefonlarda kullanma,xperia z ultra ekran görünümü diğer android telefonlara kurma,xperia z ultra ekran görünümü diğer android telefonlara kurulumu

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S4 ve iPhone Kıyaslaması başlıklı makalemizde Apple, hangi telefonu almalı samsung galaxy s4 ve iphone ve NFC hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir