Windows Web Shield ve Cryptowall Nedir Virüsü Nasıl Temizlenir | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Windows Web Shield ve Cryptowall Nedir Virüsü Nasıl Temizlenir

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Windows Web Shield ve Cryptowall Virüsleri Nasıl Bulaştı Nasıl Bilgisayardan Temizlenir

Bilgisayarınıza bulaştırdığınız bu virüsler internette dolaşırken indirdiğiniz bazı programlara ekli ya da virüslü sitelerden indirilen video,program ve oyunlarla geliyor.

Bu tarz virüsleri başlat>denetim masası>program ve özellikleri (program ekle kaldır) bölümden kaldırıp Eset Nod online scanner ve Malwarebytes temizleme programlar ile taratıp çözüme ulaşabilirsiniz.

Windows Web Shield: Bilgisayarınıza bakım ve güvenlik taraması adı altında sahte bir programdır. Verdiği uyarılar sahte tertipli bir rapor sunarak bilgisayarda sözde sorunları gösterir aşağıdaki resimde görülen virüslü programın görüntüsüdür.

Bu tarz virüsler internet sayfası açtığınızda belirli bir sitelere yönlendirir ve bilgisayarınızda sürekli reklam çıkmasına neden’de olur.

Eğer yukarıdaki programları bilgisayarınıza indiremediyseniz başka bilgisayardan indirip virüslü bilgisayara atabilirsiniz. Yine çözüme ulaşamazsanız sistem geri yükleme yapabilirsiniz.

Windows Web Shield Programı Nedir Virüsü Nasıl Temizlenir

Windows Web Shield Programı Nedir Virüsü Nasıl Temizlenir

Bir önceki yazımız olan Lollipop 22find Yac Toolbar Virüsü Kaldırma başlıklı makalemizde Bilgisayar Onar, Komut Sistemi ve Lollipop Desk365 Checkrun 22find hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir