Windows Mobile 8 İnternet Apn Ayarları | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Windows Mobile 8 İnternet Apn Ayarları

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Windows Mobile 8 Apn Ayarları

Not: Bağlantınız var ama internet’de sorun yaşıyorsanız DNS ayarlarını yapabilirsiniz. 8.8.8.8 – 8.8.4.4 Yada modem arayüzüne giriş yapıpDNS verebilir eğer durum aynı ise modem arayüzünden şifreleme mod’u değiştirilebilir örnek: wpa-psk

1.Ana ekranda dokunmatik olarak ekranı sola doğru çekiyoruz.
2.Ayarlar menüsüne dokunuyoruz.
3.Yeni açılan sayfada şebeke butonuna dokunuyoruz.
4. Aşağıdaki sayfadan Veri Bağlantısı Açık, Veri Dolaşım Şecenekleri dolaşımı kapat, Diğer değerler aşağıdaki gibi biz İnternet Erişim Noktası Adı Ekle butonuna dokunuyoruz.
5.Daha sonra aşağıdaki ekrandan operatore gore android cihazlarda olduğu gibi bilgi girişi yapıyoruz. Aşağıdaki görüntü vodafone ait. Apn kısmına internetyazıyoruz. Kullanıcı adı ve parola vodafone.Bilgileri yazdıktan sonra Kaydet butonu(Disket) simgesine dokunuyoruz. Ana Ekrandaki E simgesi üzerinden internet erişimi yapabilirsiniz.
6. Avea ve Turkcell operatörlerde apn kısmına internet yazmamız yeterli. Vodafone zaten ekran görüntülerinde var.Hazırlayan: Savaş Taşcıoğlu

 

Bir önceki yazımız olan Windows Mobile 8 E-Posta Kurulumu Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde E-posta Hesaplar, Hesap Ekle ve Sil hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir