Windows 8 Windows 8.1 Güncellemesi Yolda | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Windows 8 Windows 8.1 Güncellemesi Yolda

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Windows 8 Windows 8.1 Güncellemesi

Microsoft, bazı işletim sistemleri için 12 Kasım’da güncelleme yayımlayacağını açıkladı. İlk güncelleme Windows 8.1 için olacak. Windows 8.1 için yeni güncellemede de güvenlik açıkları giderilmeye çalışılacak.

Güncellemenin tam olarak hangi hataları ve açıkları gidereceğinin belli olmadığını belirtelim.

Windows 8 Windows 8.1 Güncellemeleri Yolda,Windows 8 Güncellemesi,Windows 8.1 Güncellemesi,Windows Xp Güncellemesi İndir,Windows işletim Sistemleri Güncelle

Microsoft, geçtiğimiz yıl, 2014 yılının Nisan ayında desteğini bırakılacağı açıkladığı Windows XP için de bir güncelleme çıkaracağınıda ekledi. XP için gelecek olan güncelleme güvenlik açıklarını ve bazı hataların giderilmesinden oluşuyor. Microsoft desteğinin son aylarını yaşayan Windows XP için çıkacak olan son günceleme olma ihtimalide var. Windows 8.1 – Windows 8″

Son yapılacak güncellemede Microsoft’un başarısız sayılan işletim sistemi Windows Vista için. Windows 7 için şuan her hangi bir güncelleme çıkmayacak.

Bir önceki yazımız olan Windows 8.1 Crack Çıktı Orjinal Yapma başlıklı makalemizde Windows 8, windows 8.1 ve Windows 8.1 Crack Çıktı Orjinal Yapma hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir