Windows 8 Güvenli Mod da Nasıl Açılır | DESTEK HATTI
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Windows 8 Güvenli Mod da Nasıl Açılır

facebook android iphone destek hatti

Windows 8 Güvenli Mod’ da Açılır Açma ve Çıkış

“Windows 8 güvenli mod” da bilgisayar açılacağını resimli olarak anlatımı mevcut’dur isterseniz mevcut oturum’da da güvenli mod’da geçebilirsiniz aşağıda resimde gösterilmektedir. Güvenli mod’dan çıkamayanlar için çalıştır komutuna “msconfig” yazarak açılan ilk bölümde normat mod açılışı seçilmesi yeterlidir. Güvenli Mod’a normal oturumunuz açık iken erişmek için yapılması gerekenler şöyle ;

Farenin imlecini sağ alt köşeye götürüp sağ tarafta açılan bardan “Ayarlar” tıklayın.  tıkladıktan sonra  SHIFT tuşuna basarak “GÜÇ” butonunu tıklayın ve “Yeniden Başlat” tıklayın.

Ardından aşağıdaki ekranla karşılaşacaksınız. Seçeneklerden “Sorunları Gider” seçtikten sonra gelen ekranda “Gelişmiş Seçenekler” ardından “Başlangıç ” seçilir. Bu ekranda Windows 8 başlangıç ile ilgili değişiklik yapılabilecek ayarların listesi görüntülenir. İlgili Ekrandaki “Yeniden Başlat” butonu tıklanınca PC yeniden başlar ve aşağıdaki ekranla karşılaşırsınız.

Üstteki ekranı gördüğünüzde F1-F9 arasındaki tanımlaşmış görevlerden F4 ü seçerseniz “Güvenli Mod” açılır.

Sorun için aranan kelimeler:  windows 7 güvenli mod da açma, windows 7 güvenli mod dan çıkma, windows 8 güvenli kip, windows 8 güvenli kip de açma, windows 8 güvenli mod, windows 8 güvenli mod ‘ da nasıl çalıştırılır, , windows 8 güvenli mod da açma, , windows 8 güvenli mod kapatma, windows 8 güvenli mod kapatma adımları, windows 8 güvenli mod nasıl açılır, windows 8 güvenli mod nasıl kapatılır, windows 8 güvenli mod seçenek adımları, windows 8 güvenli mod seçenekleri

Bir önceki yazımız olan Windows 8 Türkçe Kurulumu Resimli Anlatım başlıklı makalemizde kurulumu nasıl yapılır, windows 8 kurulum ayarları ve windows 8 nasıl kurulur hakkında bilgiler verilmektedir.

facebook android iphone müşteri hizmetleri