teknoloji facebook android iphone destek hattı

Search
Son Çıkan Güncel Yazılar

Windows 7 Sistem Geri Yükleme Komutu Nasıl Yapılır

facebook android iphone destek hatti

facebook android iphone destek hatti

Windows 7 Sistem Geri Komutu Nasıl Yapılır 2016

Windows işletim sistemlerinde sistem geri , windows yazılımında oluşan sorunlar, virüs sorunu, bilgisayar yavaşlığı ve bazı programlarda oluşan sorunlar için tercih edilebilir.

Aşağıdaki adımları uygulayarak Windows 7 işletim sistemi sistem geri yüklemeyi başlatabilirsiniz. Eğer sisteminiz açılır durumda ise, sistem geri yüklemeyi denediğinizde hata alıyorsanız antivirüs nızı kapatınız.

Not: Başlat> Çalıştır> “rstrui.exe” yazıp enter’e bastığımızda sistem geri yükleme başlayacak. Windows 7 & Windows 8 için Windows penceresi+R tuşları ile çalıştır açılarakta komut yazılabilir.

Windows 7 Sistem Geri Yükleme Komutu Nasıl Yapılır,Windows 7 Sistem Geri Yükleme,Windows 7 Sistem Geri Yükleme Nerden Yapılır,Windows 7 Geri Yükleme Resimli

Komut ile Windows 7 sistem geri yükleme yapılamadı ise aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz.

2. Alternatif Windows 7 Sistem Geri Yükleme Adımları

1- Başlat> Denetim Masası> Sistem

2- Açılan Sistem penceresinde sol üstteki Sistem Koruması bağlantısına tıklayınız.
Windows 7 Sistem Geri Yükleme Komutu Nasıl Yapılır
3- Sistem Özellikleri penceresi açılacak. Sistem Geri yükleme butonuna tıklatın.
Windows 7 Sistem Geri Yükleme , windows 7 kurtarma, windows 7 sıfırlama nasıl yapılır
4-  Önerilen geri yükleme noktasını seçip İleri butonuna tıklıyorsunuz.

5- Farklı bir geri yükleme noktası seçmek istiyorsanız Farklı bir sistem geri yükleme noktası seç seçeneğini seçip İleri butonuna seçip sonra ki adımda son yada tamamı tıklıyoruz.

3. Alternatif Windows 7 Sistem Geri Yükleme Komutu Nasıl Yapılır

Sistem Geri Yükleme: Başlat>Tüm Programlar>Donatılar>Sistem Araçları>Sistem Geri Yükleme ilk çıkan seçenekten devam ediyorsunuz ileri çıkan tarihlerden sorunsuz geçmiş bir tarih seçip ileri son diyorsunuz

Windows için aranan taglar: Windows 7 Sistem Geri Yükleme Komutu Nasıl Yapılır,Windows 7 Sistem Geri Yükleme,Windows 7 Sistem Geri Yükleme Nereden Yapılır,Windows 7 Geri Yükleme Resimli Anlatımı

” Windows 7 Sistem Geri Yükleme Komutu Nasıl Yapılır  “

Bir önceki yazımız olan Windows 7 Windows 8 Açılış Şifresini Kırma başlıklı makalemizde Windows 7 Açılış Şifresini Parolasını Kaldırma, Windows 7 Parola Kırma Açma ve Windows 7 Windows 8 Açılış Şifresini Kırma hakkında bilgiler verilmektedir.