Konu için 0888 233 7373 Teknoloji Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Windows işletim sistemlerinde , windows yazılımında oluşan sorunlar, virüs sorunu, bilgisayar yavaşlığı ve bazı programlarda oluşan sorunlar için tercih edilebilir.

Aşağıdaki uygulayarak Windows 7 işletim sistemi yi başlatabilirsiniz. Eğer sisteminiz açılır durumda ise, sistem geri yüklemeyi denediğinizde hata alıyorsanız antivirüs nızı kapatınız.

Not: Başlat> Çalıştır> “rstrui.exe” yazıp enter’e bastığımızda sistem geri yükleme başlayacak. Windows 7 & Windows 8 için Windows penceresi+R tuşları ile çalıştır açılarakta komut yazılabilir.

Windows 7 Sistem Geri Yükleme Komutu Nasıl Yapılır,Windows 7 Sistem Geri Yükleme,Windows 7 Sistem Geri Yükleme Nerden Yapılır,Windows 7 Geri Yükleme Resimli

Komut ile Windows 7 sistem geri yükleme yapılamadı ise aşağıdaki deneyebilirsiniz.

2. Alternatif Windows 7 Sistem Geri Yükleme Adımları

1- Başlat> Denetim Masası> Sistem

2- Açılan Sistem penceresinde sol üstteki Sistem Koruması bağlantısına tıklayınız.
Windows 7 Sistem Geri Yükleme Komutu Nasıl Yapılır
3- Sistem Özellikleri penceresi açılacak. Sistem Geri yükleme butonuna tıklatın.
Windows 7 Sistem Geri Yükleme , windows 7 kurtarma, windows 7 sıfırlama nasıl yapılır
4-  Önerilen geri yükleme noktasını seçip İleri butonuna tıklıyorsunuz.

5- Farklı bir geri yükleme noktası seçmek istiyorsanız Farklı bir sistem geri yükleme noktası seç seçeneğini seçip İleri butonuna seçip sonra ki adımda son yada tamamı tıklıyoruz.

3. Alternatif

Sistem Geri Yükleme: Başlat>Tüm Programlar>Donatılar>Sistem Araçları>Sistem Geri Yükleme ilk çıkan seçenekten devam ediyorsunuz ileri çıkan tarihlerden sorunsuz geçmiş bir tarih seçip ileri son diyorsunuz

Windows için aranan taglar: Windows 7 Sistem Geri Yükleme Komutu ,Windows 7 Sistem Geri Yükleme,Windows 7 Sistem Geri Yükleme Nereden Yapılır,Windows 7 Geri Yükleme Resimli Anlatımı

” Windows 7 Sistem Geri Yükleme Komutu  “

Bir önceki yazımız olan Windows 7 Windows 8 Açılış Şifresini Kırma başlıklı makalemizde Windows 7 Açılış Şifresini Parolasını Kaldırma, Windows 7 Parola Kırma Açma ve Windows 7 Windows 8 Açılış Şifresini Kırma hakkında bilgiler verilmektedir.

Teknoloji Sorunları için 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz