Windows 7 Dns Değiştirme Ayarları Nasıl Değiştirilir Resimli | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Windows 7 Dns Değiştirme Ayarları Nasıl Değiştirilir Resimli

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Bilgisayarda Windows 7 Dns Değiştirme Ayarı Hangi Bölümden Yapılır

Windows 7 Bilgisayarda Dns Değiştirme Ayarları ve Dns Adresi Nasıl Yapılır? Windows 7 XP Google Dns Adresi. Bilgisayarlara Dns Nasıl Verilir Yapılır? Bilgisayar Laptop Dns Ayarı Değiştirme Adımları Resimli Anlatım.

Windows işletim sistemlerinde dns ayarları windows 7 için bilgisayarınızın sol aşağı tarafta bulunan başlat butonuna tuşlayıp denetim masası yada ayarlar denetim masasına giriş 

Bilgisayarda Windows 7 Dns Değiştirme Ayarı Hangi Bölümden Yapılıryapıp sol üst tarafta bulunan kategori yazısını tuşlayıp küçük simgeleri seçip açılan bölümden internet seçenekleri> ağ ve paylaşım merkezine giriş yapıp sol tarafta bulunan bağdaştırıcı ayarlarını değiştir bölümünden yapılmaktadır. Windows xp için denetim masasında bulunan ağ bağlantılarından yapabilirsiniz. Alternatif olarak masaüstüne sol aşağı tarafta saatin yanında bulunan monitör simgesini tuşlayarak ağ ve paylaşım merkezini aç bölümünden yapabilirsiniz.

 

 

Bilgisayarda Windows 7 Windows XP Dns Değiştirme

 

Windows 7 Dns Değiştirme

Windows 7 Dns Değiştirme Ayarı Nasıl Yaparım

Windows 7 Dns Değiştirme Ayarı Yapma

 

Bir önceki yazımız olan Windows 7 Windows 8.1 Açılış Şifresini Kırmak başlıklı makalemizde FAT, RAID ve SATA hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir