Windows 7 Dns Değiştirme Ayarları Nasıl Değiştirilir Resimli | TEKNOLOJi REHBERi HABERLERi

Windows 7 Dns Değiştirme Ayarları Nasıl Değiştirilir Resimli

Konu ile ilgili 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Bilgisayarda Windows 7 Dns Değiştirme Ayarı Hangi Bölümden

Windows 7 Bilgisayarda Dns Değiştirme Ayarları ve Dns Adresi Nasıl ? Windows 7 XP . Bilgisayarlara Yapılır? Bilgisayar Laptop Dns Ayarı Değiştirme Adımları Resimli Anlatım.

Windows işletim sistemlerinde dns ayarları windows 7 için bilgisayarınızın sol aşağı tarafta bulunan başlat butonuna tuşlayıp denetim masası yada ayarlar denetim masasına giriş 

Bilgisayarda Windows 7 Dns Değiştirme Ayarı Hangi Bölümden Yapılıryapıp sol üst tarafta bulunan kategori yazısını tuşlayıp küçük simgeleri seçip açılan bölümden internet seçenekleri> ağ ve paylaşım merkezine giriş yapıp sol tarafta bulunan bağdaştırıcı ayarlarını değiştir bölümünden yapılmaktadır. için denetim masasında bulunan ağ bağlantılarından yapabilirsiniz. Alternatif olarak masaüstüne sol aşağı tarafta saatin yanında bulunan monitör simgesini tuşlayarak ağ ve paylaşım merkezini aç bölümünden yapabilirsiniz.

Konu için Teknoloji Hattı 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz

 

 

Bilgisayarda Windows 7 Windows XP Dns Değiştirme

 

Windows 7 Dns Değiştirme

Windows 7 Dns Değiştirme Ayarı Nasıl Yaparım

Windows 7 Dns Değiştirme Ayarı Yapma

 

Bir önceki yazımız olan Windows 10 Özellikleri Ücretsiz Beta Windows 10 Sürümü başlıklı makalemizde Windows 10 Fiyatı Ücreti, Windows 10 indirme ve Windows 10 Ne Zaman Çıkacak hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , ,Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir