Windows 10 için Önemli ikinci Güncelleme Yayınlandı | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Windows 10 için Önemli ikinci Güncelleme Yayınlandı

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Microsoft, yeni işletim sistemi resmi sürümü Windows 10′ u 29 Temmuz’ da kuruluma açtı. Geçtiğimiz hafta büyük bir güncelleme alan Windows 10 şimdi ikinci büyük güncellemesini başlattı.

Windows 10 için büyük ilk güncellemede,  görev çubuğunun çalışmamasında oluşan sorunlar ve sistemdeki raporlanmış sorunlar düzeltilmişti.

Microsoft, ikinci büyük güncellemesinde Windows 10’ da görülen sürekli yeniden başlatma sorunu ve sesli asistan Cortana’da görülen sorunlar çözüldü.

Windows 10 KB3081436 adlı güncellemesini yüklemek için bilgisayarda Başlat> Ayarlar> Güncelleştirme ve Güvenlik> Windows Update tıklayarak güncellemeye başlayabilir ya da otomatik güncellemeyi aktif ederek, otomatik güncellemeler yüklenebilir.

Windows 10 için Önemli ikinci Güncelleme Yayınlandı,Windows 10,Windows 10 Güncelleme Yapma,Windows 10 Sürüm Güncellemesi Nasıl Yapılır,Windows Son Yeni Sürümü 10

Windows 10 birinci kod numaralı güncellemesi: Cumulative Update for Windows 10 – based Systems ( KB3081424 )

Windows 10 ikinci kod numaralı güncellemesi:  Cumulative Update for Windows 10 – based Systems ( KB3081436 )

Bir önceki yazımız olan Windows 7 Windows 8.1 Açılış Şifresini Kırmak başlıklı makalemizde FAT, RAID ve SATA hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir