Son Çıkan Güncel Yazılar

Windows 10 Canlı Tv Uygulaması indir

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Windows 10 Canlı Tv Uygulaması indir – HD Canlı TV Yayını izleme Programı

Windows 10 Canlı Tv uygulaması indir: Ücretsiz sorunsuz Canlı Televizyon artık Windows 8.1 ve Windows 10 desteğiyle birlikte yer almaktadır. Canlı Televizyon sayesinde Türkçe içerikli bir çok televizyon kanalını, radyo ve sinema kanalını (onlarca televizyon kanalı, radyo kanalları ve 8 adet sinema kanalı) ücretsiz bir şekilde internet bağlantısı ile seyredebilirsiniz. İndirme adresi
Windows 8 Canlı Tv Uygulaması,Windows 8 Canlı Tv Programı İndir,Windows 8 Online Canlı Tv İndir,Windows Canlı Tv Programı,Windows 8 Canlı Yayın İzle Seyret

Windows 10 Canlı Tv Uygulaması indir

Uygulamadaki TV yayınlarının izlenme oranlarını (rating) takip edebiliyorsunuz, bu sayede hangi kanal daha popüler, hangi kanal kaç kez izlendi gibi sorulara yanıt bulabiliyorsunuz. Kanallar dinamik olarak internetten yüklenmektedir, bu sayede yeni kanalları uygulamayı güncellemeden alabilmektesiniz.
Uygulamada 4 adet favori kanal belirleyebilmektesiniz, ek olarak uygulama toplamda kaç saat yayın izlediğinizi ve favori kanallarınızı Canlı Kutucuklar sayesinde Başlangıç Ekranınızdan sizlere göstermektedir.
Uygulamanın içerisindeki (!?) düğmesi sayesinde izleyemediğiniz bir kanal ile ilgili hata bildirimi yapabilmekte ve düzeltilmesini talep edebilmektesiniz. Bu sayede bozulan veya artık yayından kalkan kanalları yenileriyle değiştirebilmekteyiz.
Uygulamamızda bulanan televizyon, radyo ve sinema kanalları dinamik olmakla birlikte sayısı her gün değişebilmektedir. Bu sayılar sürekli değişkenlik göstermekte, çünkü yeni çıkan yayınları siz uygulamanızı güncellemeden sisteme ekliyor ve renkler sayesinde yeni kanalları fark etmenizi sağlıyor.

Windows 10 Canlı Tv Uygulaması Özellikleri

  • Windows 8.1 Desteği
  • 50 Televizyon, 3 Radyo ve 8 Sinema Kanalı.
  • 4 adet çabuk erişebileceğiniz favori kanalı belirleyebilme.
  • İzlenme Oranları bölümü sayesinde kanalların hangi oranda kaç defa izlendiğini takip edebilme.
  • Çalışmayan kanallar için hata bildirimi yapabilme.
  • Canlı Kutucuklar sayesinde Favori kanallarınızı görme ve kaç saat yayın izlediğinizi takip etme.
  • Renkler sayesinde rating’i yüksek kanallara daha kolay ulaşabilme.
  • Geliştirilmiş ‘Oturtulmuş Görünüm’ (Snapview) arayüzü.

Yorumlar

Yorumlar
One thought on “Windows 10 Canlı Tv Uygulaması indir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir