WhatsDog Nedir Nasıl Kullanılır Ne işe Yarıyor | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

WhatsDog Nedir Nasıl Kullanılır Ne işe Yarıyor

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

WhatsDog Uygulaması Nedir WhatsApp’ da WhatsDog Kişi Ekleme Takip Etme Nasıl Yapılır Kullanılır ?

WhatsApp, gizliliğin olmamasını istediği ve bunu bir uygulama ile denemelere başladı. WhatsDog isimli uygulama seçtiğiniz kişilerin WhatsApp’taki günlük yaptıklarını rapor şeklinde almanızı sağlıyor.

WhatsDog uygulaması, seçilen kişi WhatsApp’ını ne zaman açtı, kapattı ne zaman çevrimiçi olduğunu gün sonunda görmenizi sağlıyor.

WhatsDog, uygulaması, Takip etmek istediğiniz kişilerin ne zaman WhatsApp’a girdiğini görmek istiyorsanız yapmamız gereken WhatsDog programına numarasını yazmak. Uygulama o kişi ne zaman aktif olursa bize bildirim gönderiyor ve karşı taraf bu durumdan haberi olmuyor. Şuan program sorunsuz şekilde çalışmaktadır.

WhatsDog Nedir Nasıl Kullanılır Ne işe Yarıyor,WhatsDog Nedir,Whatsapp WhatsDog Nedir,WhatsDog Kullanımı Nasıl Yapılır,WhatsDog Uygulaması ile Kişi Ekleme izleme

WhatsDog, uygulamasını Google Play Store’den ücretsiz indirebileceksiniz Şimdilik durduruldu görünüyor. Tepki mi yoksa denemeler mi yapılıyor ilerleyen günlerde belli olması bekleniyor. WhatsDog programında çıkan reklamları görmek istemiyorsanız ücretli sürümüne 10 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En Uzun En Fazla Şarjı Giden Cep Telefonları 2015 başlıklı makalemizde android pil şarj süresi, Cep Telefonu Hangisi ve en uzun cep telefonu şarj pil süresi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar

Reviews

  • WhatsDog Uygulaması Ne İşe Yarar10
  • WhatsDog Uygulaması Android Telefonda Kullanma10
  • WhatsDog Uygulaması APK Yükleme8
  • WhatsDog Programı Telefona İndirme9
  • 0
  • 7.4

    Score

    WhatsDog Nedir Nasıl Kullanılır Ne işe Yarıyor
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir