WhatsApp yazdıklarım gitmiyor bağlanıyor sorunu | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

WhatsApp yazdıklarım gitmiyor bağlanıyor sorunu

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

WhatsApp yazdıklarım gitmiyor bağlanıyor sorunu alıyorum ne yapmalıyım? WhatsApp neden çalışmıyor bağlanmıyor? Bağlanıyor nedir ne demek? Mesajlarım gitmiyor çözümü nedir? 04.11.2016 / 4 Kasım 2016

WhatsApp yazdıklarım gitmiyor

WhatsApp yazdıklarım gitmiyor bağlanıyor sorunu

WhatsApp yazdıklarım gitmiyor bağlanıyor sorunu nedeni nedir?

Selahattin Demirtaş, Diyarbakır’ da gözaltına alındı. Twitter’ da yazdığı paylaşımlardan sonra Twitter ve Facebook sitelerine erişim yapılamadı. Tahmini olarak bu erişim engellerinden dolayı WhatsApp’ ta nasibini aldı.

WhatsApp bağlanıyor sorunu için: Bilgisayardan WhatsApp uygulaması kullanılabilir. Sorun devam ediyorsa, bilgisayardan DNS veya VPN programı ile sorun çözülebilir.

Erişim sorunları geçici olduğundan beklemenizi öneririm. Bu gibi durumlarda ara ara bu sorunlar olmakta. Genel sorunlar dışında Teknoloji sorunları için önerdiğimiz destek hattından yardım alabilirsiniz. WhatsApp yazdıklarım gitmiyor ve WhatsApp bağlanıyor.

Bir önceki yazımız olan Chatsel Premium Video Chatsel.com 6670 Nedir Nasıl İptal Edilir başlıklı makalemizde 14 tl liram gitti, 6670 şikayetleri ve açılan internet popup tıkladım hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir