WhatsApp Windows Sürümü Hazırlığı | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

WhatsApp Windows Sürümü Hazırlığı

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

WhatsApp Windows sürümü ne zaman yayınlanacak? WhatsApp Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10 sürümü güncelleme ve indirmeye açılacak mı? WhatsApp görüntülü görüşme ne zaman çıkacak? WhatsApp görüntülü konuşma güncellemesi. WhatsApp Windows bilgisayarda nasıl kullanılacak. WhatsApp Windows sürümü hazırlığı yapılıyor.

WABetaInfo Twitter hesabında sızdırılan ekran görüntülerinde WhatsApp, Windows ve Mac için uygulama çıkarma hazırlığında.  WhatsApp, Windows ve Mac bilgisayar için uygulama geliştiriyor. Dünyada en çok kullanılan uygulamalar arasında üst sıralarda olan WhatsApp, bilgisayar sürümlerini de çıkaracak. Şuan hali hazırda bilgisayarlarda kullanılan WhatsApp Web sistemi artık uygulama ile daha kullanışlı olacak.

WhatsApp bilgisayar sürümü cep telefondan izin yetkisi verildikten sonra mı yoksa cep telefondan bağımsız mı çalışacak ilerleyen zamanlarda belli olacak. Peki WhatsApp kullanıcıları daha önemli bir yeniliği beklemekteyken hala WhatsApp neden çok’ da önemli olmayan bazı yenilikleri yayınlıyor. Tabi bu önemsiz dediğim WhatsApp Windows sürümü değil! WhatsApp görüntülü arama özelliği.  Whatsapp uygulaması nedir ve ne işe yarar ve Whatsapp nedir nasıl görüntülü konuşma yapılır haberimize baktınız mı?

WhatsApp Windows sürümü hazırlığı

WhatsApp Windows sürümü hazırlığı

WhatsApp Windows sürümü hazırlığı

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir