WhatsApp Sesli Mesaj Gönderme-WhatsApp Sesli Mesaj Özelliği Ayarları | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

WhatsApp Sesli Mesaj Gönderme

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

WhatsApp Sesli Mesaj Gönderme

WhatsApp sesli mesaj gönderme kişi veya grup sohbetlerinde anında iletişim kurmanızı sağlayan özellik. Sesli mesaj, zenginleştirilmiş sohbet deneyimi sunarak, önemli ve zamana duyarlı mesajlarınızın anında iletilmesini sağlar. Bu nedenle tüm Sesli Mesajlar otomatik olarak indirilir.

Sesli mesaj göndermek için, Sesli Mesaj tuşuna dokunup basılı tutmanız yeterlidir. iPhone’da Sesli Mesaj tuşu, metin giriş kutusundaki gönder tuşunun yerine geçen bir  mikrofon simgesidir.

WhatsApp Sesli Mesaj Gönderme,WhatsApp Sesli Mesaj Ayarları,WhatsApp Mesaj Gönderme,WhatsApp Sesli Mesaj Nasıl Gönderilir,WhatsApp Sesli Mesaj Özelliği

Sesli Mesajı kaydederken mesajı anında iptal etmek için sola kaydırabilirsiniz. Sesli Mesajlaşmanın en önemli ve devrimsel özelliklerinden biri kişilerinizin Sesli Mesajınızı dinleyince, mikrofon simgesinin maviye dönüşmesidir.

Bas Konuş mesajı Alma:

Sesli mesaj aldıktan sonra dinlemek için oynat tuşuna basabilirsiniz. Mesajı telefonunuzun kulak hoparlöründen dinlemek için telefonu kulağınıza yaklaştırabilir, veya mesajı telefon hoparlöründen dinlemek için telefonu kulağınızdan uzaklaştırabilirsiniz. Kulaklık takılıyken, Bas Konuş mesajları her zaman kulaklığınızdan oynatılacaktır. Dinlemediğiniz mesajların yanındaki mikrofon yeşildir:

Dinlediğiniz mesajların yanındaki mikrofon mavidir: Sesli Mesajlaşmayı kullanmak için,  mikrofon simgesine dokunup uzun basmanız yeterlidir,;bu tuş mesaj yazmadan önce çıkan  gönder tuşu

Bir önceki yazımız olan Android Gmail Senkronizasyon Ayarları başlıklı makalemizde Android Gmail Çıkış Yapma, Android Gmail Hesabı Açma ve Android Gmail Hesabı Ekleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir