WhatsApp Messenger Yeni Android APK - Son Sürüm | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

WhatsApp Messenger Yeni Android APK – Son Sürüm

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

WhatsApp Messenger Android Telefonlar için Son Güncel Sürümü İndirme Adresi

WhatsApp Messanger, Android, Apple iOS  akıllı cep telefonlarda ve farklı sistem kullanılan cep telefonlarında kullanılan mesajlaşma uygulamasının adıdır. WhatsApp, arkadaş ve aile ile mesajlaşma, sesli arama ve medya paylaşımı internet bağlantısı üzerinden (Wi-Fi, Edge, 2G, 3G, 4G ve Yakında 5G) sağlamaktadır. WhatsApp uygulamasını hangi numara üzerinden kullanıyorsanız ilk 1 yıl ücretsiz sonra ki yıllarda yıllık ücretlendirilir.

• WhatsApp ile Aileniz ve arkadaşlarınız ile bireysel ya da grup halinde ister yurt içi ister yurt dışında olsa dahi Video, Görüntü ve Sesli Not ücretsiz gönderip alabilirsiniz.

• WhatsApp Web, Kullandığınız Windows bilgisayarın tarayıcısı yardımı ile WhatsApp mesajı alıp gönderebilirsiniz.

• WhatsApp, Kısa mesaj gibi, telefon numaranızla çalışır ve rehberde kolay bir şekilde birleşir. Uygulama siz durdurmadığınız sürece her zaman bağlı durumda tutarak tüm görüşmeleri kaçırmamış olursunuz.

• Telefon rehberinizde bulunan kişiler ya da WhatsApp arama seçeneği ile görüşmek istediklerinizi bulup hızlıca iletişime geçmenizi sağlar. Her hangi birinden mesaj geldiğinde telefon kapalıysa açtığınızda ya da internet bağlantınız olduğunda mesajı görüntüleme imkanı sağlar.

• WhatsApp programı ile bildirim seslerini ayarlayabilir istemediğiniz kişileri engelleyebilirsiniz. Belli kişiler ile görüşmek isterseniz grup açıp görüşmek istedikleriniz kişileri ekleyebilirsiniz.

WhatsApp Messenger Yeni Android APK - Son Sürüm,whatsapp messanger apk android cep telefonu mağazasından ücretsiz indirebilirsiniz.yeni sürümü nasıl yüklenir?

WhatsApp Android cihazlar için ücretsiz buradan tıklayıp indirebilirsiniz. Uygulama her numara için 1 yıl ücretsizdir. İndirme adresi resmi Android mağazasıdır. Her hangi bir sorunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir