Son Çıkan Güncel Yazılar

WhatsApp görüntülü arama yapamıyorum Android iPhone

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

WhatsApp görüntülü arama yaptığımda görüntü bulanık, donma, duraklama, görüntü gitme, görüntü gelmede, ses gelmede ve ses karşı tarafa gitmede sorunu çözümü Android / iPhone.

WhatsApp görüntülü arama yapamıyorum Android iPhone sorunu için ne yapmalıyım? Sony Xperia, HTC, LG, Huawei, Discovery, Android 4G One, GM 5 Plus, Samsung Galaxy S4 S5 S6 S7, A1 A2 A3 A4 J5 J6 J7 J8 ve iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6  ve iPhone 7  WhatsApp görüntülü arama yapamıyorum WhatsApp çağrı merkezi müşteri hizmetleri…

WhatsApp görüntülü arama yapamıyorum Android iPhone

WhatsApp görüntülü arama yapamıyorum Android iPhone

WhatsApp, nihayet görüntülü arama özelliğini çıktı. Uzun süredir kullanıcılarının beklediği güncelleme kısa zaman önce yayınlandı. Ama kullanıcılarından tam not almadı. Nedeni ise görüntülü arama da yaşanan sorunlar. Karşı tarafa görüntü gitmeme, görüntü gelmeme,ses gitme veya gelmeme gibi sorunlar…

Peki WhatsApp’ ta görüntülü arama yapılamama veya görülen sorunlar için ne yapmalıyız? WhatsApp, şuan için görüntülü arama özelliğini tam ayarlayamadı. Büyük ihtimal bu sorun için yakında bir güncelleme yayınlayacak.

WhatsApp görüntülü arama sorunu ile karşılaşıyorsanız, görüntülü arama yaparken kullandığınız saatler yoğun kullanım zamanları olabilir. Kullandığınız internet hızı düşük olabilir. Cihaz performansı sorun oluşturabilir. Telefonun işletim sistemi sürümü güncel olmayabilir.

WhatsApp görüntülü arama yaparken sorunlarla karşılaşıyorsanız, bize yorum bırakarak iletişime geçebilirsiniz.

Konu detayları: http://www.andronova.net

Bir önceki yazımız olan Whatsapp Uygulaması Nedir ve Ne İşe Yarar? başlıklı makalemizde GSM, ne kadar ve WhatsApp hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir