WhatsApp fotoğraf video yazı ekleme nasıl yapılır? | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

WhatsApp fotoğraf video yazı ekleme nasıl yapılır?

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

WhatsApp uygulamasında yeni bir güncelleme geldi. WhatsApp gönderilen fotoğraflara yazı ekleme. Gönderilen videolara yazı ekleme nasıl yapılır? WhatsApp efektli mesaj yollama nasıl yapılır?

WhatsApp fotoğraf video yazı ekleme nasıl yapılır?

Kısa zaman önce WhatsApp Android cihazlar için yeni bir güncelleme çıkardı. Bu güncelleme ile artık fotoğraflara ve videolara yazı eklenebiliyor. WhatsApp, şimdide iPhone iOS cihazlar için bu güncellemeyi yayınladı.

WhatsApp, çıkardığı son güncelleme ile paylaşımlara yazı ekleme, çizim, çizim fırça tipleri, emojiler, yazı fontları ve efektli mesaj yollama özelliğine kavuştu.

WhatsApp, aynı zamanda grup yönetimi için kolaylık yönünden bir iyileştirme yaptı. Artık uygulama üzerinden edinilecek linki gruba katılmak isteyenler için kısa yoldan katılmayı saplayacak.

WhatsApp’ ın yeni güncellemesini cihaz mağaza uygulaması iPhone için App Store üzerinden ve Android için ise Google Play Store’ den yapabilirsiniz.

WhatsApp fotoğraf video yazı ekleme nasıl yapılır? Detaylara http://www.andronova.net/whatsapp-musteri-hizmetleri/whatsapp-ta-fotografa-videoya-yazi-ekleme-guncellemesi-whatsapp-indir-yukle-h688.html ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Android 5.0 Güncellemesi Galaxy A3 A5 A7 için Haziranda başlıklı makalemizde android, Android 5.0 Güncellemesi Galaxy A3 A5 A7 için Haziranda ve android 5.0 türkçe rom hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir