WhatsApp Bilgisayara Nasıl Yüklenir Nasıl Kullanılır | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

WhatsApp Bilgisayara Nasıl Yüklenir Nasıl Kullanılır

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

WhatsApp Bilgisayara Kurma Yükleme Adımları Detaylı Anlatım

WhatsApp mobil uygulamasını bilgisayarda kullanma nasıl olur? WhatsApp programı bilgisayarda kullanılır mı nasıl? WhatsApp bilgisayara kurma programı indir.

WhatsApp uygulaması nasıl kurulur: programı ilk kullanımında ülke seçimi ve telefon numaranızı girmeniz gerekiyor girip ileri dedikten sonra cep telefonunuza doğrulama kodu gelecek gelen kodu programda istenen yere giriş yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Gelen sohbette bulunan kişiler sadece daha önce telefonda görüştüğünüz sohbet grupları olacak bunun nedeni sim kartınız bağlı olmadığından.

Cep telefonlarında kullanılan sohbet aracı WhatsApp uygulamasıbilgisayarda kullanmak ister misiniz? Evet ise aşağıda yer alan video’da nasıl yüklenecek ve nasıl kullanacağınıza yer verildi. BlueStacks Programını bluestacks.com adresinden indirebilirsiniz.

WhatsApp Bilgisayara Nasıl Yüklenir Nasıl Kullanılır,WhatsApp uygulaması indir,bilgisayarda kullanma kurma yükleme,programı indir

WhatsApp bilgisayarda kullanmak için ilk önce bir Android Emülatöre ihtiyacınız var. Tercihen BlueStacks programı kullanıldı.Artık video’yu izleme vakti geldi iyi seyirler.

Bir önceki yazımız olan Bilgisayarda Driver Bulma indirme Programı Windows 10 başlıklı makalemizde driver bulma programı, Driver Bulma Programı Full ve Driver Bulma Programı İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
One thought on “WhatsApp Bilgisayara Nasıl Yüklenir Nasıl Kullanılır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir