WeChat Nedir AppStore' de WeChat Virüsü | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

WeChat Nedir AppStore’ de WeChat Virüsü

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

AppStore’ de virüs uyarısı. Apple cihazlarda bazı uygulamalara sızan virüsler tespit edildi. Bu uygulamalar arasında WeChat’ da yer alıyor. WeChat nedir nasıl kullanılıyor?

Apple mağazası AppStore’de bazı uygulamalarda virüs çıktı. Virüslü uygulamaların sayısı yaklaşık 39. Bu uygulamalar arasında 600 milyon kullanıcıya sahip WeChat uygulaması oldu.

Uygulamalarda açık çıkmasının nedeni Xcode yazılımı kullanılması. Xcode kodlarını taklit edip uygulamalara sızan virüsler kişisel bilgilere ulaşabiliyor. Xcode yazılımı kullanan WeChat dahil uygulama geliştiriciler Apple tarafından uyarıldı.  

WeChat, mesajlaşma ve arama yapmayı sağlayan ücretsiz bir uygulaması. Kısa mesaj SMS & MMS, sesli konuşma ve görüntülü aramayı ücretsiz yapabiliyorsunuz. Fotoğraf paylaşma ve oyunlarda online arkadaşlarınızla oynama imkanına sahip oluyorsunuz.

WeChat Nedir,AppStore Virüs Çıktı,AppStore Mağazada Virüs,Virüslü Uygulamalar,WeChat Uygulamasında Virüs Var,Xcode Nedir

Şuan için uygulama süresiz ücretsiz. Yüksek kalitede görüşme imkanı sunuyor. Program 500 kişiye kadar grup görüşmesi sağlayabiliyor.

Bir önceki yazımız olan iPhone Telefonda Isınma Açılmama Reset Atma Sorunu başlıklı makalemizde iPad, iPhone ve iPhone 4 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir