Vodafone Windows Dial up Çevirmeli Bağlantı Kurulumu | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Vodafone Windows Dial up Çevirmeli Bağlantı Kurulumu

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Bilgisayardan Vodafone Windows Dial up Çevirmeli Bağlantı Kurulumu ve Ayarları Nasıl Yapılır

Vodafone Windows Dial up Çevirmeli Bağlantı Kurulumu,Vodafone Windows XP,Windows 7,Windows 8,9,Çevirmeli Bağlantı Kurulumu Nasıl Yapılır,Ayarları,Ayarı Vodafone Çevirmeli Bağlantı Kurulum,Numarası,Numaraları,Samsung Galaxy,HTC,LG,Sony

Örneği Windows XP Dial up Bağlantı “Denetim masası”ndan (başlat-> ayarlar-> denetim masası) ‘Ağ Bağlantıları’ seçilir.Sol taraftan ‘Yeni Bağlantı Oluştur’ seçilir. (Sol üst’teki dosya bölümünden de yeni bağlantı oluştur seçilebilir.) Açılan bağlantı sihirbazında 2 kere ‘İLERİ’ butonuna basılır. Karşımıza çıkan seçeneklerden; ‘İnternete Bağlan’ seçilir. ‘İLERİ’ butonu tıklanır. ‘Bağlantımı Ben Ayarlayayım’ seçilir. “İLERİ” butonu tıklanır. ‘Çevirmeli Ağ Modemi Olarak Kullan’ seçilir. “İLERİ” butonu tıklanır. ‘ISS İsmi’ olarak ‘vodafone’ yazılır. ‘Telefon Numarası’ olarak kullanılan telefonun ***marka ve modeline göre telefon numarası girilir. (örnek : nokia için : *99# siemens için : *99***1# vs.) ‘Kullanıcı Adı’ ve ‘Şifre’ boş bırakılır. “İLERİ” butonu tıklanır. ‘SON’ tıklanarak ‘vodafone’ bağlantısı oluşturulur.

Vodafone Çevirmeli Bağlantı Ayarları: Oluşturulan ‘vodafone’ bağlantısına sağ tıklayıp **özellikler bölümüne girilir. Karşımıza GENEL bölümü çıkar ‘AĞ İLETİŞİMİ’ bölümüne girilir.
Altta ‘TCP/IP’ seçilir ve ‘ÖZELLİKLER’ ine girilir.
‘OTOMATİK OLARAK BİR IP ADRESİ AL’ seçilir.
‘DNS SUNUCU ADRESİNİ KULLANARAK AL’ seçilir.

‘YEĞLENEN DNS 212.065.128.020’
‘DİĞER DNS 212.065.128.021’ yazılır.

‘GELİŞMİŞ’ bölümüne girilir.
‘IP ÜST BİLGİ SIKIŞTIRMASINI KULLAN’ işaretli ise işareti kaldırılır.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir