Vine Uygulaması Türkçe Dil Desteği Çıktı-Vine Android iPhone | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Vine Uygulaması Türkçe Dil Desteği Çıktı

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Vine Uygulaması Türkçe Dil Desteği Çıktı

Vine uygulamasına yeni dil destekleri eklendi. Bunların arasında Türkçe dil seçeneği de bulunuyor. Vine tarafından yapılan açıklamaya göre vine dünyadaki birçok farklı insanın kendi dili ile daha rahat videolarını paylaşmaları için bu güncellemenin yapıldığı aktarıldı.

Vine Uygulaması Türkçe Dil Desteği Çıktı,Vine Uygulaması Türkçe İndir,Vine Türkçe Android İndir,Vine Türkçe iOS iPhone İndir,Vine Türkçe APK İndir Kur Yükle

Vine uygulamasına gelen bu güncelleme Android ve iOS cihazlar için geldi. Çok kısa bir süre önce Windows Phone işletim sistemli cihazlar için bu güncelleme geçerli değil. Gelen güncelleme ile yeni dil seçenekleri Almanca, Brezilya Portekizcesi, Basit Çince, Geleneksel Çince, Danca, Endonezya dili, Fince, Flemençe, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, İsveç dili, Korece, Malay Dili, Norveçce, Rusya, Tayca ve Türkçe dil seçenekleri eklendi. Ayrıca bu güncelleme ile iPhone 3GS ve iPhone 4 cihazlardaki video çözünürlüğünün düşük olması sorunu da ortadan kaldırılmış oldu. Tahmini olarak Windows Phone içinde yakın bir zamanda bu güncellemenin gelmesi bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Android Gmail Senkronizasyon Ayarları başlıklı makalemizde Android Gmail Çıkış Yapma, Android Gmail Hesabı Açma ve Android Gmail Hesabı Ekleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir