Vestel Smart TV Anten Otomatik Kanal Arama Ekleme Kurulumu | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Vestel Smart TV Anten Otomatik Kanal Arama Ekleme Kurulumu

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Vestel Smart Televizyonlarda Anten Karasal Otomatik Kanal Arama 

Vestel Smart Televizyonda Anten Kanal Yayın Arama Nasıl Yapılır? Vestel Smart TV Kanal Ekleme,Kanal Bulma,Yayın Arama Ayarları.

Vestel Smart TV Anten Kurulumu: Arama seçeneği ekranında ANTEN seçeneğini seçtiğinizde dijital televizyon, dijital karasal televizyon yayını arayacaktır.

NOT: İptal etmek için MENU (MENÜ) tuşuna basabilirsiniz.

Tüm mevcut kanallar kaydedildikten sonra, ekranda kanal listesi görüntülenecektir. Eğer kanalları LCN’ye
(*) göre sıralamak isteseniz “Evet” seçeneğini seçiniz ve sonra “OK” tuşuna basınız. Kanal listesinden çıkmak ve TV’yi seyretmek için OK tuşuna basınız.

(*) LCN, mevcut yayınları tanınabilir bir kanal sırasına göre düzenleyen Mantıklı Kanal Sayı sistemidir.
Vestel Smart TV Kablo Kurulumu: Devam etmek için KABLO seçeneğini seçin uzaktan kumanda üzerindeki OK tuşuna basınız, aşağıdaki mesaj ekranda görünecektir: Devam etmek için lütfen YES (EVET) seçimini yapıp
OK tuşuna basınız. İşlemi iptal etmek için NO (HAYIR) seçimini yapıp OK tuşuna basınız. Frekans aralığını bu ekrandan seçebilirsiniz.

Vestel smart televizyonda kanal bulma ekleme

Gördüğünüz satırları vurgulamak için ” veya “ düğmesini kullanınız. Uzaktan kumanda üzerinde bulunan rakam tuşlarını kullanarak da frekans aralığını manüel olarak girebilirsiniz. Başlangıç ve Bitiş frekansını uzaktan kumanda üzerinde bulunan rakam tuşlarını kullanarak ayarlayabilirsiniz.

Bu uygulamadan sonra Arama Aşamasını 8000 KHz ya da 1000 KHz olarak ayarlayabilirsiniz..1000 KHz’ı seçerseniz televizyon arama işlemini detaylı olarak yapacaktır. Bu nedenle arama süresi de bu doğrultuda artacaktır. Bittiğinde, Otomatik aramayı başlatmak için TAMAM (OK ) tuşuna basınız. TV mevcut yayınları arar ve saklar. (*) Ağ seçeneği İngiltere için mevcut değildir.

Vestel Smart TV Otomatik Kanal KurulumuVestel Smart TV Anten Otomatik Kanal Arama

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir