Ücretsiz Score Hero Oyunu Sistem Gereksinimleri | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Ücretsiz Score Hero Oyunu Sistem Gereksinimleri

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti
Score Hero oyunu, şuan için iOS cihazlarda oynanabilen ücretsiz bir futbol oyunudur. Oyun First Touch Games stüdyosunda yapılmıştır.Score! Hero, iPhone 3, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus ve iPad cihazlarda oynanabilmektedir. Oyun iPhone 5 ve üzeri modellerde daha rahat oynanmaktadır. 

Score Hero oyununda 200’den fazla bölümlerden oluşmaktadır. Üç boyutlu grafik modellemelerine sahip, özgün senaryo ve özel tasarlanmış görevlerle bir görevi tekrar etmeden devamı sağlayan güzel bir oyun.

Oyunda bulunan karakterleri kişiselleştirme ve fiziksel motoru sayesinde gerçekmiş gibi ekrana yansıtabiliyor. Score Hero iOS sürümünü buradan ücretsiz indirebilirsiniz.

Ücretsiz Score Hero Oyunu Sistem Gereksinimleri,Score Hero iOS iPhone,Score Hero Ücretsiz indirme,Nasıl Nereden Yüklenir,Soccer Hero APK,iPhone 4S 5S 6 Ücretsiz

Bir önceki yazımız olan iPhone Telefonda Isınma Açılmama Reset Atma Sorunu başlıklı makalemizde iPad, iPhone ve iPhone 4 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir