Ücretsiz İnternet Hangi Şehirlerde Olacak | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Ücretsiz İnternet Hangi Şehirlerde Olacak

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Türkiye’de bazı illerde ücretsiz internet bağlantısı yapılabilecek iller açıklandı. Hangi şehirlerde kablosuz ücretsiz wifi internet bağlantısı yapılabilecek. Ücretsiz internet ne zaman gelecek wifi kullanımı ayarları nasıl yapılır?

Türkiye büyük bir yeniliğe adım atma kararı aldı. Kalkınma Bakanlığı DAP kapsamında hazırladığı Türkiye’nin şimdilik özellikle doğu illerini kapsayacak projesinde iletişim ve haberleşme altyapısı güçlendirerek 14 il için ücretsiz internet hizmeti verilecek.

DAP plan kapsamında GSM altyapısı olmayan bölgeler içinde yıl sonuna kadar mobil haberleşme altyapısı için çalışmalar yapılacağı eklendi.

İnternet hizmetinin gerekli olduğu tercih edilen yerlerde örnek park, alış veriş merkezleri ve müze gibi noktalara ücretsiz kablosuz internet merkezleri kurulacak.

Ayrıca yapılacak çalışmalarda fiber altyapısının yaygınlaşması sağlanacak. Ücretsiz internet bu yıl içerisinde başlayacak.

Ücretsiz İnternet Hangi Şehirlerde Olacak,ücretsiz internet nasıl kullanılacak,kablosuz internet ne zaman gelecek,ücretsiz wifi kullanımı nasıl yapılır?

Şimdilik ücretsiz internet hizmetinden yararlanacak illerimiz;  Erzincan, Erzurum, Elazığ, Kars, Ağrı, Ardahan, Malatya, Muş, Bingöl, Tunceli, Hakkari, Van, Iğdır ve Bitlis

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir