Ücretsiz En iyi Canlı TV Uygulaması 2016 | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Ücretsiz En iyi Canlı TV Uygulaması 2016

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Android (APK), iPhone(iOS) cep telefonda ve tablette en iyi Canlı TV uygulaması ücretsiz hangisi? Canlı televizyon programı ile HD yayınları izlemek.

Ücretsiz ve ücretli Canlı TV uygulamalarından bazılarını inceleyerek yazımızda yer verdik. Ücretsiz Canlı TV uygulamaların genelinde görülen reklam ve donma sorununu da ele aldık.

Önerdiğimiz uygulamalar şuan için sorunsuz çalışmakta. Ama donma gibi sorunların bazıları sunucu kaynaklı, bazıları da internet hızına bağlı olabiliyor.

iPhone (iOS ) ve Android cep telefonda denenmiş Canlı TV uygulamalarından, Tvgo ve Uyanık TV deneme sonuçlarında reklam ve tam hizmet kıyaslaması bulunmaktadır. Daha önce paylaştığımız android hd canlı tv ücretsiz izle ve android canlı tv uygulaması yazılarımızı da inceleyebilirsiniz.

Tvgo Canlı TV uygulaması, gayet performanslı çalışmaktadır. Sorun tarafı her kanal değişiminde reklam çıkması ve az da olsa kanal kısıtlaması.

en iyi canlı tv uygulaması hangisi,sorunsuz canlı tv izlemek,android canlı tv izlemek,iphone canlı tv yayını,canlı tv indir,canlı tv apk indir,canlı tv android indir,canlı tv iphone,canlı tv iphone 4s 5s 6s indir,hd canlı tv uygulaması 2016

ücretsiz canlı hd tv televizyon uygulaması

Uyanık Tv uygulaması, Sorunsuz hızlı bir şekilde televizyon seyredebiliyorsunuz. Eksik tarafları az sayıda ücretsiz hizmet verilen kanallar ve HD yayınların ücretli yayınlanması. Yani ücretli sürüm ve abonelik gibi hizmeti tercih etmeniz gerekebiliyor.

ücretsiz canlı hd tv televizyon uygulaması 2016

ücretsiz canlı hd tv televizyon uygulaması 2016

Bir diğer uygulama ise Canlı Mobil TV uygulaması, öneri listemizde bu uygulama denenmemiştir. Yer verilmesinin nedeni indirme sayısı ve yorumları kaynaklıdır.

ücretsiz canlı hd tv televizyon uygulaması hangisi

Cep telefonlarda Canlı Tv izleme’ de sorun yaşayanlar, genelde 3G bağlantısı ile kullananlar için 1 Nisan 2016 ile 4.5G hizmeti başlamasıyla bu sorun ortadan kalkacak.

Bir önceki yazımız olan Onay 02129750909 SMS Mesajı Nedir Kim Nerenin başlıklı makalemizde 02129250909, 02129250909 kim ve 02129250909 nere hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir