Ücretsiz Android VPN Programları-Android VPN Programı indir | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Ücretsiz Android VPN Programları

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Ücretsiz Android VPN Programları

VPN programları genel tercih nedenlerinden biride web site yasaklarının çıkmasıdır. VPN programı kullanmak istiyen Android kullanıcıları, aşağıda seçtiğimiz bazı Android VPN uygulamalarını deneyip kararınızı verebilirsiniz.

Vpn One Click VPN Programı: Vpn One Click çevrimiçinde mahremiyetinizi korur, bir Sanal Özel Ağ Sunucusuna bağlanarak Twitter, Facebook, Skype vb. gibi engellenen tüm hizmetlerin kilidini açar.

Ücretsiz Android VPN Programları,VPN Ücretsiz Android Programı,VPN Android indir,VPN Android Uygulaması,VPN Android Sürümü,VPN Samsung HTC Sony Uygulaması

Ücretsiz Android VPN Programları

Mahremiyetinizi tam koruma altına almak için genele açık IP adresiniz gerçek adresten farklı olacak ve bağlantı sanki farklı bir ülkeden kuruluyormuş gibi görünecektir. Üstelik internet bağlantınız tamamen şifrelenecektir. Genel IP adresinizi değiştirmek ve yurtdışından ülkenizin TV’sini izlemek için birçok farklı ülkede sunucular mevcuttur.

VPN programı kullanılan mevcut ülkeler: ABD, Kanada, Avustralya, Birleşik Krallık, Almanya, Fransa, Hollanda, İsviçre, İtalya, Singapur, Hindistan, Mısır, Rusya, İsveç, İspanya, Türkiye, Hong Kong, Japonya, Bulgaristan, Romanya ve Lüksemburg. Hizmeti trafik limitsiz kullanın. Gerçekten ücretsiz. Andoid Vpn One Click programını indirebilirsiniz.

Spotflux Free VPN Programı: Spotflux bant genişliği azaltma, gizlilik koruma ve anti-malware filtreleri eklenmiş istihbarat sağlayan dünya çapında milyonlarca insan tarafından güvenilen bir Akıllı ve ücretsiz VPN hizmeti indirebilirsiniz.

VPN Android ücretsiz programlara internetten araştırıp ulaşabilirsiniz.

Android VPN Programı VPN Uygulaması

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir