Twiitter Facebook neden açılmıyor 04.11.2016 | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Twiitter Facebook neden açılmıyor 04.11.2016

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Twiitter Facebook neden açılmıyor 04.11.2016. Facebook açılmıyor nedeni nedir? Twitter açılmıyor. Facebook’ a giremiyorum çözümü VPN DNS girme. 4 Kasım 2016 nasıl yapılır? Turkcell, Vodafone, Türk Telekom, Superonline, Turknet, Kablonet ve Doping Android iPhone cep telefondan Windows 7,  Windows 8.1 ve Windows 10′ dan girme.

Facebook ve Twitter çöktü mü? Neden erişim yapamıyorum? Bu siteye ulaşılamıyor twitter. com / facebook. com ana makinesinin yanıt vermesi çok uzun sürdü. Aşağıdakileri deneyin: Bağlantınızı kontrol etme Proxy’yi ve güvenlik duvarını kontrol etme nedir? Detaylar WhatsApp çalışmıyor bağlanıyor sorunu nedir? haberinde…

 

Twiitter Facebook neden açılmıyor

Twiitter Facebook neden açılmıyor 04.11.2016

Twiitter Facebook neden açılmıyor 04.11.2016

Facebook ve Twitter sitelerine erişim yapılamama nedeni, Selahattin Demirtaş gözaltına alındı. Twitter hesabında yaptığı paylaşımdan sonra erişim sorunu başladı. Tahmini geçici bir durum. Çoğu kullanıcı DNS ve VPN programlarına yönlendi.

Bu sorun geçici olduğundan beklemenizi öneririz. Erişim engelinde ara ara Facebook ve Twitter sitelerinde erişim sorunu devam edebilir. Teknoloji sorunları için önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

WhatsApp bağlanıyor sorunu için WhatsApp yazdıklarım gitmiyor haberimizi inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Chatsel Premium Video Chatsel.com 6670 Nedir Nasıl İptal Edilir başlıklı makalemizde 14 tl liram gitti, 6670 şikayetleri ve açılan internet popup tıkladım hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir