Türksat 4B Nedir İnternet Erişim Hızı Avantajı | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Türksat 4B Nedir İnternet Erişim Hızı Avantajı

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığından yapılan açıklamada bugün 23:40’da Türksat 4B uydusu fırlatılacağı belirtilmişti.

Evet Türksat 4B uydusu sorunsuz fırlatıldı.  Uydu yörüngesine yerleştikten sonra testlerin başlayacağı kısa süre sonra hizmete gireceği açıklandı.

Türksat 4B Türkiye’nin  ilk 50 derecede hizmet verecek uydusudur. Türksat 4B kapsama alanı Avrupa, Asya, Afrika, Ortadoğu ile Türk Cumhuriyetleri.

Yeni uydumuzla daha hızlı ve daha uygun internet erişimi yapılabilecek. KA band olarak 3 Gbps veri haberleşme kapasitesinde artış sağlanacak, Ka frekans bandı 792 MHz televizyonlarda canlı yayın geçişlerinde daha çok kullanılması hedeflenecek.

Yeni uydu hem internet hemde TV alanında daha çok hizmet vermesi bekleniyor. Biraz önce Baykonur Fırlatma Üssünden uydumuz havalandı. Ülkemize şimdiden hayırlı olsun.

Türksat 4B uydusu fırlatıldı. Ne gibi avantajları olacak, ne zaman hizmete girecek, internet hızı ne olacak? Türksat 4B özellikleri ve yeni kanallar mı gelecek

Bir önceki yazımız olan Chatsel Premium Video Chatsel.com 6670 Nedir Nasıl İptal Edilir başlıklı makalemizde 14 tl liram gitti, 6670 şikayetleri ve açılan internet popup tıkladım hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir