Türkiye Satışı Başladı Galaxy S6 mı Galaxy S6 Edge mi | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Türkiye Satışı Başladı Galaxy S6 mı Galaxy S6 Edge mi

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Samsung yeni telefonu Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge Türkiye’de satışı başladı. Avea Vodafone Turkcell Galaxy S6 Türkiye kampanya fiyatı fiyatları ne kadar kaç lira.

Samsung Galaxy S6 Türkiye fiyatları 2400 – 2500 TL. Samsung Galaxy S6 Edge Türkiye fiyatları 2800- 2980 TL ile satışa çıktı.

Samsung Galaxy S6 Edge Turkcell konuşma ve internet tarifesi dahil kampanya ücreti aylık 220 TL. Samsung Galaxy S6 Turkcell konuşma ve internet tarifesi dahil kampanya ücreti aylık 137 TL.

Samsung Galaxy S6 Vodafone tarifesi dahil kampanya ücreti aylık 140 TL’ den başlayan fiyatlarla. Samsung Galaxy S6 Edge Vodafone tarifesi dahil kampanya ücreti aylık 165 TL’ den başlayan fiyatlarla.

Samsung Galaxy S6 Avea tarifeye ek kampanya ücreti aylık 59 TL’ den başlayan fiyatlarla. Samsung Galaxy S6 Edge Avea tarifeye ek kampanya ücreti aylık 79 TL’ den başlayan fiyatlarla.

Türkiye Satışı Başladı Galaxy S6 mı Galaxy S6 Edge mi, Edge Galaxy S6 Türkiye Fiyatı Ne Kadar Kaç Lira. Avea Vodafone Turkcell Türkiye Kampanya Fiyatları

Samsung Galaxy S6 Özellikleri: 5.1” QHD SuperAmoled. 16 MP Arka, 5 MP Ön Kamera. 2.1 GHz Quad-Core + 1.5 GHz Quad-Core. 3GB RAM – 32 GB ROM. Android 5.0 işletim sistemi.

Samsung Galaxy S6 Edge Özellikleri: 5.1” QHD SuperAmoled. 16 MP Arka, 5 MP Ön Kamera. 2.1 GHz Quad-Core + 1.5 GHz Quad-Core ve Android 5.0 işletim sistemi

Yeni Smart Manager uygulaması pil durumu, depolama, RAM, güvenlik ve daha birçok yararlı bilgiyi bir bakışta kontrol etmenizi sağlar.

parlak cam yüzeyi ve cam ile metalin kusursuz uyumu.F1.9 diyafram açıklığı sunarak, nerede olursanız olun daha net fotoğraflar çekmenizi sağlar.önceki modellerden 1,5 kat daha seri çalışan yıldırım hızındaki şarj ve kablosuz şarj özelliği.

5,1 inçlik Quad HD (2 560 x 1 440) Super AMOLED ekran. KNOX, parmak izi tarayıcı ile daha gelişmiş güvenlik.

Türkiye Satışı Başladı Galaxy S6 mı Galaxy S6 Edge mi, Edge Galaxy S6 Türkiye Fiyatı Ne Kadar Kaç Lira. Avea Vodafone Turkcell Türkiye Kampanya Fiyatları

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir