Türkiye genelinde Vodafone Turkcell Türk Telekom internet yok | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Türkiye genelinde Vodafone Turkcell Türk Telekom internet yok

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Türkiye genelinde Vodafone Turkcell Türk Telekom internet yok sorun nedir? Telefondan internete giremiyorum. 3G açılmıyor. 4.5G açılmıyor. İnternet neden yok?

Sabah saatlerinde başlayan internet erişim sorunu hala devam etmekte. Özellikle cep telefonlarda devam eden sorun Doğu ve Güneydoğu’ da görülmekte. Konu için her hangi bir açıklama yapılmadı.

Türkiye genelinde Vodafone Turkcell Türk Telekom internet yok

Türk Telekom’ u aradığımızda Türkiye genelinde görülen 3G ve 4.5G internet erişim sorunu Güneydoğu ve Doğu illerinde ara ara görülmekte. İlerleyen saatlerde sorunun çözülmesi bekleniyor.

Cep telefondan 3G veya 4.5G bağlantısını açtığınızda sadece operatör simgesi çıkıyor. 2G / Edge açtığınızda internet erişimi yapabiliyorsunuz.

 

Haberin detayları http://www.andronova.net/teknoloji-haberleri/turk-telekom-cep-telefonda-mobil-internet-erisimi-yok-h708.html  ve  http://www.andronova.net/teknoloji-haberleri/turkcell-vodafone-3g-45g-cekmiyor-internet-neden-yok-h709.html

Bir önceki yazımız olan Chatsel Premium Video Chatsel.com 6670 Nedir Nasıl İptal Edilir başlıklı makalemizde 14 tl liram gitti, 6670 şikayetleri ve açılan internet popup tıkladım hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir