Turkcell T60 Fiyatı Özellikleri ve Gelecek Şikayetler | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Turkcell T60 Fiyatı Özellikleri ve Gelecek Şikayetler

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Turkcell T60 Ön sipariş ile satışa çıktı. Beklenen satış fiyatı, özellikleri, tasarımı, yorumları ne olacak.

Turkcell T60, Qualcomm’un 64 bit 8 çekirdekli Snapdragon 615 işlemci. 2 GB RAM, 16 GB dahili depolama, microSD kart desteği .5 inç HD ekran. Ön kamera 5 Megapiksel arka kamera 13 Megapiksel (Sony tabanlı) Turkcell T60 hafif ve ince dizayn ile Android 5.0 Lollipop yüklü geliyor.

Turkcell T60 satış fiyatı ne kadar: Ön sipariş satış fiyatı 799 TL. Piyasa satış fiyatı 999 TL.

Turkcell’ in T serileri Çin firması ZTE tarafından üretilmektedir. Turkcell T serilerinin hemen hemen çoğunda çok sayıda sorunlar çıkmıştır.

En çok şikayet aldığı Turkcell T50 serilerinde ve diğer ortak cihazlarında görülen sorunlar şu şekilde;

Ses sorunu: Konuşurken ya da arama geldiğinde oluşan ses sorunu. Arama geldiğinde cevap ver yazısı pasif olma. Konuşurken ya da menülerde dolaşırken donma sorunu. İnternet bağlantı sorunları 3G hız sorunu ya da 3G aktif olamama ve Wifi sorunu. Şebeke çekim sorunu bazı bölgelerde ya şebeke yok yazısı gelmesi yada yetersiz çekim seviyesinde olması.

Turkcell T60 Fiyatı Özellikleri ve Gelecek Şikayetler,Turkcell T60 Fiyatı Fiyatları Ne Kadar Olacak Ne Olacak.Turkcell T60 Özellikleri Şikayetleri Yorumları.

Turkcell T serilerinde serviste yapılanlar ya da yapılamayanlar: Donma ve kilitlenme sorunlarında detaylı bakmadan yazılım atıp gönderilmesi. Bu işlem yapılan cihazların %80′ ninde sorun devam etmektedir. Ses sorunlarında mikrofon yada hoparlör değişimi. Şebeke sorunu için genelde anakart değişimi yapılıyor.

Cihaz değişim yada onarım süreci: Üç kez arıza yaptığında dördüncü kez servise gönderildiğinde kullanıcı değişim talep ediyorsa değişim yapılıyor. ZTE yani Turkcell serili cihazların genelde değişimi 1-4 ay sürebiliyor. Önemli arızalar için Çin’den parça siparişi veriliyor eğer üreticide parça varsa en erken 1 ay içerisinde yapılıp cihaz kullanıcıya gönderiliyor.

Cihaz iade süreci: Mahkeme yada tüketici hakem heyeti kararları ile cihaz iadesi yapılabiliyor. Ne yazık ki bilinen markalarda olduğu gibi ücret iadesi hızlı bir şekilde yapılmıyor. Turkcell T serilerinde ücret iadesi 1-4 ay sürüyor.

Turkcell T60 akıllı cep telefonu bakalım nasıl bir telefon olacak. Sizden daha akıllı almaması dileği ile…

Bir önceki yazımız olan Turkcell internet Ayarları APN MMS 4.5G Ayarı başlıklı makalemizde 4.5G, 4.5G internet Ayarları ve apn mms ayarı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
7 thoughts on “Turkcell T60 Fiyatı Özellikleri ve Gelecek Şikayetler

 1. Aslı

  İyi günler ben de T60 aldım ama alalı 1 hafta oldu şarjı %40 olmasına rağmen kendiliğinden kapanıyor ve uzun bir süre açılmıyor.Garantiye yollayın dediler ama yeni aldığım telefonun garantiye gitmesi çok saçma bence madem tam bir şekilde yapamadınız niye o kadar reklamını yaptınız,bir de başlarda karşı tarafa konuşmam gitmiyodu yani.Bir sürü sorunu var da niye piyasaya sürdünüz?Biz kolay mı kazanıyoruz.Bir de ben öğrenciyim yani 3 aylık bursumu biriktirerek aldım okul bitene kadar bana yeter diye ama maşallah ilk ayda bozuldu.Yani bu durum hiç hoş değil.

  View Comment
  Reply
 2. Hakan

  Telefonun arkasından şarj eksik olmuyor. 6 Ayda bir çizik dahi yok kendi kendine kapandı daha da açılmıyor. Birde gidiyorsun pişkin pişkin suratına gülüyorlar insanın.Aldığın para zehir zıkkım olsun türkcell hattımı bile değiştirdim daha da işim olmaz sizinle.

  View Comment
  Reply
 3. Nuray

  Sûrekli kapanıyor en yuksek 30 dk acık kalabiliyo hemen 15 sn ye geri dönüyo dügmeye basıp ekranı acmaktan düğmesi bozuldu bıktım mecburen kullanıyorum fırlatıp atasım geliyor

  View Comment
  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir