Konu için 0888 233 7373 Teknoloji Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Turkcell T60 Açılış Ekran Desen Tuş Kilidini Açma Kırma Hard Reset Sıfırlama

Turkcell T60 cep telefona koyduğunuz açılış desen şifresini unuttunuz ya da çok fazla desen denemesi yaptığınızdan dolayı telefonunuz kilitlendi ya da Turkcell T60 telefon a normal çalışıyorsa bazı hatalar ve sorunlar varsa işlemi ile sorunu çözebilirsiniz.

Turkcell T60 akıllı telefonda işlemi ile açıldığında telefona kayıtlı tüm veriler silinecek. Dosyalar silinmeden model kilidini ya da tuş kilidini açtırmak istiyorsanız teknik servislerden destek alabilirsiniz.

Hard reset adımlarından önce telefonun şarj durumuna dikkat ediniz öneri şarj %40 – %50. Ses Açma (ses yukarı tuşu) ve telefonun güç tuşu  (açma kapama tuşu) Turkcell T60 logosu geldiğinde tuşlardan elinizi çekiniz.

Ekrana  System Recovery bölümü açılacak açılan seçeneklerden Wipe Data / Factory Reset‘in üstüne Ses Kısma (aşağı tuşu) tuşu ile geliniz ve Güç (açma kapama) tuşuna bir kez basıp çekiniz. Ekrana hard reset için onay yazısı gelecek Yes delete all user data üstüne gelip Güç tuşuna basıp çekiniz. Son adım Reboot System Now‘un üstüne tekrar Güç tuşuna basıp çekiniz.

Cihaz içerisinde bulunan tüm veriler silinip otomatik telefon yeniden başlayacak. Bu işlem 2-3 dakika sürebilir sabırla bekleyiniz.

Turkcell T60 fabrika ayarlarına nasıl dönülür: Menü> Ayarlar> Yedekle ve Sıfırla> Fabrika Ayarlarına Sıfırla

Turkcell T60 Desen Tuş Kilidini Açma Hard Reset Sıfırlama,turkcell t60,turkcell t60 hard reset,turkcell t60 desen kilidini kırma,açılış model kilidini kırmak sıfırlamak

Bir önceki yazımız olan Turkcell T60 Fiyatı Özellikleri ve Gelecek Şikayetler başlıklı makalemizde Karşılaştırma Kıyaslama, Turkcell T60 ve Turkcell T60 Fiyatı Ne Kadar Olacak hakkında bilgiler verilmektedir.

Teknoloji Sorunları için 0888 233 7373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz