Turkcell T60 Desen Tuş Kilidini Açma Hard Reset Sıfırlama | DESTEK HATTI
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Turkcell T60 Desen Tuş Kilidini Açma Hard Reset Sıfırlama

facebook android iphone destek hatti

facebook android iphone destek hatti

Açılış Model Desen Tuş Kilidini Açma Kırma Hard Reset Sıfırlama

cep telefona koyduğunuz açılış model desen şifresini unuttunuz ya da çok fazla desen denemesi yaptığınızdan dolayı telefonunuz kilitlendi ya da Turkcell T60 telefon a normal çalışıyorsa bazı hatalar ve sorunlar varsa hard reset işlemi ile sorunu çözebilirsiniz.

Turkcell T60 akıllı telefonda desen kilidi hard reset işlemi ile açıldığında telefona kayıtlı tüm veriler silinecek. Dosyalar silinmeden model kilidini ya da tuş kilidini açtırmak istiyorsanız teknik servislerden destek alabilirsiniz.

Hard reset adımlarından önce telefonun şarj durumuna dikkat ediniz öneri şarj %40 – %50. Ses Açma (ses yukarı tuşu) ve telefonun güç tuşu  (açma kapama tuşu) Turkcell T60 logosu geldiğinde tuşlardan elinizi çekiniz.

Ekrana  System Recovery bölümü açılacak açılan seçeneklerden Wipe Data / Factory Reset‘in üstüne Ses Kısma (aşağı tuşu) tuşu ile geliniz ve Güç (açma kapama) tuşuna bir kez basıp çekiniz. Ekrana hard reset için onay yazısı gelecek Yes delete all user data üstüne gelip Güç tuşuna basıp çekiniz. Son adım Reboot System Now‘un üstüne tekrar Güç tuşuna basıp çekiniz.

Cihaz içerisinde bulunan tüm veriler silinip otomatik telefon yeniden başlayacak. Bu işlem 2-3 dakika sürebilir sabırla bekleyiniz.

Turkcell T60 fabrika ayarlarına nasıl dönülür: Menü> Ayarlar> Yedekle ve Sıfırla> Fabrika Ayarlarına Sıfırla

Turkcell T60 Desen Tuş Kilidini Açma Hard Reset Sıfırlama,turkcell t60,turkcell t60 hard reset,turkcell t60 desen kilidini kırma,açılış model kilidini kırmak sıfırlamak

Bir önceki yazımız olan Turkcell T60 Fiyatı Özellikleri ve Gelecek Şikayetler başlıklı makalemizde Karşılaştırma Kıyaslama, Turkcell T60 ve Turkcell T60 Fiyatı Ne Kadar Olacak hakkında bilgiler verilmektedir.

facebook android iphone müşteri hizmetleri

Reviews

  • Turkcell T60 Model Kilidi Nasıl Açılır10
  • Turkcell T60 Açılış Kilidini Unuttum Açma10
  • Turkcell Android T60 Desen Kilidi Kırma10
  • Turkcell Telefonlarda Açılış Kilidini Nasıl Açılır10
  • 0
  • 8

    Score

    Turkcell T60 Desen Tuş Kilidini Açma Hard Reset Sıfırlama