Turkcell Avea Vodafone Mobil Ödeme Nedir | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Turkcell Avea Vodafone Mobil Ödeme Nedir

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Turkcell Avea Vodafone Mobil Ödeme Nedir SMS ile Nasıl İptal Edilir 

Turkcell, Vodafone ve Avea operatörlerinde Mobil Ödeme servisi aboneliği ile League of Legends, Google Play, Facebook, Joygame ve Bilyoner gibi binlerce üye iş yerinde kolay bir şekilde alış veriş yapabilirsiniz.

Mobil Ödeme ücretlendirmesinde gönderilen kayıt olmak için ya da iptal için hattınıza 50 Kuruş SMS ücreti yansımaktadır. Mobil Ödeme servisinde alışveriş tutarınız dışında artı bir ücret alınmamaktadır.

Mobil Ödeme servisi için maksimum günlük limit 100 TL ve maksimum aylık limit 300 TL’dir. Oyun ve sosyal paylaşım sitelerinde tek seferlik işlem limiti 100TL’dir. Tek sefer işlem limiti 50TL, aylık limit 200TL’dir. Fiziksel ürün alışverişlerinde tek seferlik işlem limiti 100TL’dir. Mobil ödeme servisi ile yapacağınız harcama tutarı faturalı hatlarda tutara yansırken, faturasız hatlarda TL bakiyesinden düşülmektedir.

Avea mobil ödeme abonelik servisini iptal etmek için: MOBİLODEME İPTAL yazıp 5555

Turkcell mobil ödeme abonelik servisini durdurmak için iptal işlemi: Turkcell hattınızı mobil ödemeye kapatmak için Turkcell müşteri hizmetleri 532 ya da 0532 532 0000 arayabilirsiniz.

Vodafone mobil ödeme abonelik iptali için: MOBILODEME KAPAT yazıp 7878 kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Tüm operatörlerde mobil ödeme servisinin iptal olduğunu belirten bir mesaj telefonunuza gelmediyse operatörünüz ile iletişime geçmeniz önerilir.

Turkcell Avea Vodafone Mobil Ödeme Nedir,mobil ödemeimobil ödeme iptal etme,mobil ödemeyi kapatma,abonelik iptali,abonelik iptal kısa sms mesajla nasıl yapılır

Mobil ödeme servisinde yararlanan kullanıcılar yapılan yenilik ile artık Android cihazları için Google Play Store üzerinden uygulama satın alındığında kredi kartı bilgilerini vermeden alış veriş yapabilecekler.

Şuan için Turkcell ve Avea işbirliği için geçerli bir anlaşmadır. Mobil Ödeme servisini kullanarak Google Play Store üzerinden uygulama satın alan kullanıcılar faturalı hatlar için faturaya faturasız hatlar için TL düşüşü ile yapılacaktır.

  • Webden: İnternet sitesinde alışveriş yapmak için ödeme esnasında Mobil Ödeme’yi seçtiğiniz takdirde telefonunuza onay mesajı gelecektir.. Gelen mesaja evet yazarak gönderdiğinize alış verişiniz tamamlanacaktır.
  • Play Store Uygulama Mağazasında: Google Play Store’da uygulama alırken “Satın Al” butonuna tıkladığınızda Mobil Ödeme’yi seçerek işlemi yapabilirsiniz.
  • SMS: Anahtar sözcüğü üye işyerinin belirlediği numaraya göndererek ödeme işlemini yapmanız için yeterli.
  • Mobil Siteden: Ekranda gelen onay kutusunu işaretledikten sonra “Kabul Ediyorum” yazısını tıklayarak işlemi yapabilirsiniz.

Yorumlar

Yorumlar
One thought on “Turkcell Avea Vodafone Mobil Ödeme Nedir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir