Türk Hava Kurumu 500.000 Öğrenciye 200 TL Burs Virüsü | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Türk Hava Kurumu 500.000 Öğrenciye 200 TL Burs Virüsü

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Türk Hava Kurumu 500.000 Öğrenciye 200 TL Burs Virüsü

Türk Hava Kurumu’ nun adını kullanarak kullanıcıların Facebook hesaplarına virüs bulaştırıyorlar.  Türk Hava Kurumu’ ndan tuzağa düşürmek isteyenlere karşı dikkatli olunması konusunda THK’dan uyarı geldi.

Facebook Türk Hava Kurumu 500.000 Öğrenciye 200 TL Burs Virüsü

Türk Hava Kurumu 500.000 Öğrenciye 200 TL Burs Virüsü,Türk Hava Kurumu 200 TL Burs Virüsü Çözümü,Türk Hava Kurumu 200 TL Burs Virüsü Temizleme Kaldırma Sil

THK’dan yapılan basın açıklamasında, Sosyal ağlarda özellikle Facebook ”  Türk Hava Kurumu 500 bin öğrenciye 200 TL burs verecektir. ” duyuruları sahte hesaplar  tarafından yapılmaktadır. Kötü niyetli kişiler tarafından oluşturulan virüslü sayfalara giren kullanıcılar bu durumdan olumsuz etkilenmiştir. Kullanıcıların yanıltmak ve virüslü sayfalara yönlendirmek için yazılan tüm bilgiler asılsızdır ve THK ile ilişkisi yoktur. Kurumumuz bünyesinde burs verilmesi ile ilgili çalışma bulunmamaktadır bilgisi aktarıldı.

Bir önceki yazımız olan Instagram Takipçi Beğeni Virüsü Çözümü başlıklı makalemizde Instagram, Instagram Takip ve Instagram Takipçi Beğeni Virüsü Çözümü hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir