TPLink Wireless Hızlı Kablosuz Adaptör- Wireless USB Adaptör Fiyatı | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

TPLink Wireless Hızlı Kablosuz Adaptör

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

TPLink Wireless Hızlı Kablosuz Adaptör

USB Wireless adaptörü, kablosuz ağlara bağlanmayı sağlamanın yanında USB adaptörlerden farklı olarak özel ayağı sayesinde bilgisayara takılmadan da kullanılabiliyor. Masaüstü ya da taşınabilir bilgisayarların kablosuz ağlara erişimini sağlayan TPLink Wireless adaptör, yüksek hızı ve çıkarılabilir anteni ile dikkat çeken bir cihaz oldu.

TPLink Wireless Hızlı Kablosuz Adaptör,TPLink Wireless Hızlı Kablosuz USB Adaptör,Wireless Adaptör Fiyatı,Wireless Hızlı Kablosuz Adaptör Özellikleri

150Mbps  kadar kablosuz hıza ulaşabiliyor. Bu sayede online oyundan HD video indirmeye kadar yüksek hız gerektiren uygulamaları rahatlıkla kullanmayı sağlıyor, 802.11g standardındaki ürünlere göre kablosuz ağın hızını 9 kat ve menzilini ise 4 kart artırıyor.

TL-WN722NC USB adaptörün 1.5 metre uzatma kablosu bulunan şık USB ayağı, hem birden fazla bilgisayarın kablosuz ağa erişimini sağlamaya yarıyor, hem de USB adaptörün bilgisayara takılarak kullanılabiliyor. USB adaptör, özel ayağından çıkarılarak da kullanılabilir. Fiyatı: 30-40 TL arası.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir