Tomb Raider Oyunu Android Telefon ve Tablette | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Tomb Raider Oyunu Android Telefon ve Tablette

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Tomb Raider Oyunu Android Cep Telefon ve Tablete Kullanma

Tomb Raider oyunu artık Android cihazlarda yerini aldı. Tomb Raider APK indirme ve yüklemek için Google Play Store’yi ziyaret edebilirsiniz. Oyun ücretli mi? ücretsiz mi? Evet ücretli.

Tomb Raider oyunu Amerika Google Play Store mağazasında 0,99 dolara satılırken Türkiye için daha yüksek bir tutar belirlenmiş 3.15 TL. Oyunu Android mağazadan indirip yükleyebilirsiniz.

Kayıp şehir Atlantis ve Mısır piramitleri hakkında bilgi almak ve yenmek için gerekenler bu oyunda.

Epic Keşif – Kayıp şehir Atlantis derin, karanlık sırlarını ortaya çıkarmak ve Lara’nın geçmiş sırlarını ortaya çıkarmak. Akrobatik gunplay , ustaca sizin marka çift tabanca gelen mermi dolu açığa düşmanları şarj etrafında sıçrama . Savaş Lethal Predators – korkunç T-Rex yenin Atlantis Centaurlar. Orijinal Oyun – Klasik sürümde tam, düzenlenmemiş, katkısız bir deneyim yaşayın. Oyuna 1998 sürümü dahil edildi fazladan iki bölüm içermektedir.

Tomb Raider Oyunu Android Telefon ve Tablette,Tomb Raider Oyunu APK indir.Cep Telefona ve Tablete Yükleme Kurulumu Nasıl Yapılır? Ücretli mi? Ücretsiz mi?

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir