Temple Run Android İndir - Temple Run İphone İndir | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Temple Run Oyunu Android İndir – Temple Run İphone İndir

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Temple Run Oyunu Android –  İphone

Sonsuz koşu türü denince akıllara ilk gelen oyun olan Temple Run‘ın, tüm platformlardan indirilme rakamları açıklandı.

iOS ve Android platformlarını kasıp kavuran Temple Run 300 milyonindirme sayısına ulaştı. Hatırlayacağınız gibi Imangi Studios tarafından geliştirilen Temple Run’ın uzun bir süreden sonra ikinci oyunu oyun severlerle buluşmuştu.

Imangi Studios, Temple Run serisine yeni bir soluk getirerek ikinci oyuna birçok yeni özellik eklemişti. Oyun içi satın alma seçenekleri ile gelenTemple Run 2’de karakterimiz öldüğü zaman “yeşil taş” sayesinde oyuna kaldığımız yerden devam edebiliyorduk. Temple Run’ın indirilme rakamları açıklandıktan kısa bir süre sonra Temple Run 2 için bir güncelleme yayınlandı.

Aşağıda Android yada İphone Sürümü Mevcut

Temple Run Android İndir - Temple Run İphone İndir,Temple Run Android İndir,Temple Run İphone İndir,Temple Run Oyunu Android İndir,Temple Run Oyunu İphone İndir,Android Temple Run Oyunu İndir,İphone Temple Run Oyunu İndir,Samsung Temple Run Oyunu İndir,HTC Temple Run Oyunu İndir,LG Temple Run Oyunu İndir,Sony Temple Run Oyunu İndir,Ücretsiz Temple Run Oyunu İndir,Ücretsiz Android Temple Run Oyunu İndir,Ücretsiz İphoneTemple Run Oyunu İndir,Ücretsiz SamsungTemple Run Oyunu İndir,Temple Run 2 İndir,Ücretsiz SamsungTemple Run 2 Oyunu İndir,Ücretsiz Temple Run 2 Oyunu İndir,Ücretsiz Android Temple Run 2 Oyunu İndir,Ücretsiz İphone Temple Run 2 Oyunu İndir,İphone Temple Run 2 Oyunu Nerden İndirilir,Android Temple Run 2 Oyunu Nerden İndirilir

Yayınlanan bu güncelleme ile oyuna “The Narrows” adında yeni bir bölge eklendi. Ayrıca oyuna 4 farklı engel daha eklendi. Dönen bıçaklar, bir anda dağılan yollar, yerden yükselen alevler ve maden bölgesinde sağa ve sola dönerken karşınıza bir anda çıkan döner bıçak oyuna eklenen engeller arasında yer alıyor. Kaynak: shiftdelete.net

Temple Run 2’yi iOS için ve Android için ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çin Malı İphone 5 İnternet Ayarları başlıklı makalemizde Ad Avea Internet, Adresi ve APN hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir