Telefonum Kendiliğinden İnternete Bağlanıyor | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Telefonum Kendiliğinden İnternete Bağlanıyor

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Android Cep Telefonum Kendi Kendine İnternet Bağlantısını Açıyor Nedeni ve Çözümü Nedir

Cep telefonlarında bazen görülen kendi kendine mobil verinin açılması, internet‘ e girmesi ya da veri internet bağlantısını açıp uygulama ya da oyun indirmeye çalışmasına defalarca şahit olmuşumdur. Bu sorunun iki nedeni var. Birincisi özellikle Android telefonda olan virüs bulaşması. İkincisi ise yüklü olan Rom ya da telefona gelen güncellemenin sorunlu olmasından.

Android telefona güncel bir antivirüs programı yükleyip virüs taraması yapınız. Tercihen Avast ya da 360 Security indirebilirsiniz. Virüs uygulamasını Android resmi marketinden Google Play Store kanalı ile indirmeniz önerilir.

Android sürümü için ya yeni bir güncellemeyi beklemeniz ya da yeni bir Rom atmanızı öneririm. Telefonunuz orjinal değilse ya da kullandığınız telefon marka firması artık güncel sürümleri çıkarmıyorsa. Cyanogenmod Romları denemenizi tavsiye ederim.

İnternet bağlantı sorunu ile ilgili son öneri olarak telefon içerisinde önemli verileriniz varsa telefonun yedeğini alıp hard reset atmanız önerilir.

Telefonum Kendiliğinden İnternete Bağlanıyor,Android Telefonum Kendi Kendine internete bağlanıyor,Telefonum Kendiliğinden Mobil Veri Açılıyor,Android Cep Telefonum Kendiliğinden internete Giriyor,Kendiliğinden internet Açılıyor,Nedeni Çözümü Nedir

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir