Telefondan Instagram kişi engelleme nasıl yapılır | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Telefondan Instagram kişi engelleme nasıl yapılır

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Instagram’da birinin beni takip etmesini istemiyorum? Instagram kişi şikayet etmek için ne yapmalıyım? Yanlışlıkla instagram’ da bir kişiyi birini engelledim engellemeyi nasıl kaldırırım? Telefondan Instagram kişi engelleme engellemeyi kaldırma nasıl yapılır 2016? Telefondan Instagram kişi engelleme nasıl yapılır?

Instagram’ da engellemek istediğiniz kişi profiline giriniz. Sağ üst tarafta yer alan üç noktaya tıklayınız. Ekrana açılan seçeneklerden “Kullanıcıyı Engelle” seçeneğine tıklayınız. Artık engellediğiniz kişi sizinle iletişime geçemeyecek.

Instagram engellediğiniz kişinin engelini kaldırma:  Instagram hesabınızda engellediğiniz kişinin engellemesini kaldırmak yada yanlışlıkla engellediğiniz kişinin engellini kaldırmak istiyorsanız, yine aynı bölüme giriş yapıp yani engellediğiniz kişiyi bulup üç noktaya tıklayıp “Kişi Engelini Kaldır” seçeneğini kullanmanız yeterli olacaktır.

Yukarıdaki yaptığınız tüm işlemlerde yani instagram kişi engelleme işleminde engellediğiniz kişi yaptığınız engellemeden dolayı her hangi bir bilgilendirme almayacak.

Telefondan Instagram kişi engelleme nasıl yapılır engelleme kaldırma

Telefondan Instagram Kişi Engelleme Engellemeyi Kaldırma Nasıl Yapılır

Telefondan Instagram kişi engelleme nasıl yapılır

Instagram’da birinin beni takip etmesini istemiyorum bu konuda ne yapmalıyım? Instagram kişi şikayet etmek.

Instagram’ da her hangi birinin sizi takip etmesini istemiyorsanız, takip etmeyi bırak işlemini yaptıktan sonra ya kişi bildiriminin üstünde yer alan üç noktadan şikayet ete işlemini yada yukarıdaki instagram kişi engelleme adımlarını uygulayabilirsiniz.

Instagram hesabınız kapatmak istiyorsanız, instagram hesap kapatma ile ilgili Instagram hesap silme sayfa kapatma nasıl yapılır yazımızı incelemeniz önerilir.

Telefondan Instagram Kişi Engelleme Engellemeyi Kaldırma 2016

Telefondan Instagram kişi engelleme nasıl yapılır

Bir önceki yazımız olan Chatsel Premium Video Chatsel.com 6670 Nedir Nasıl İptal Edilir başlıklı makalemizde 14 tl liram gitti, 6670 şikayetleri ve açılan internet popup tıkladım hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir