System Progressive Protection | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

System Progressive Protection

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

System Progressive Protection

System Progressive Protection Nasıl Kaldırılır Antivirus Protection 2012 yani System Progressive Protection Son zamanlarda virüsü dünya çapında dolaşımda bulunmuştur.

System Progressive Protection gerçek bir program değildir ve aslında bir virüstür. Son günlerde çok fazla internet de dolaşan

System Progressive Protection

sahte virüslerden biri System Progressive Protection bu virüsü kaldırmak için aşağıdaki adımları kullanabilirsiniz sistem geri yükleme yada SpyHunter indirip çalıştırıp temizleyebilirsiniz. Bir aldatmaca olduğunu, bu özel virüs gerçek olduğuna ikna etmesi çalışır. Metropolitan Police en kısa zaman’da bilgisayarınızdan kaldırmanızı öneririz.

  1. Malwarebytes Anti-Malware  

KALDIRMA

  1. “Komut İstemi ile Güvenli Mod” içine sisteminizi yeniden başlatın.  aşağıdaki resimde gösterildiği gibi “Windows Gelişmiş Seçenekler Menüsü” sunmalıdır sürekli “F8 tuşuna” basın önyükleme yaparken. “Komut İstemi ile Güvenli Mod” taşımak ve vurmak klavyenizin Enter tuşuna amacıyla ok tuşları uygulayın. Önceden normal Windows modunda altında günlüğe aynı kullanıcı olarak giriş yap.

 

Bir önceki yazımız olan Homepage.com.tr Nedir başlıklı makalemizde Aranan Kelimeler, chrome açılış sayfası değişmiyor ve chrome açınca homepage.com.tr/?shortcut=true sayfası açılıyor hakkında bilgiler verilmektedir.