Sony Xperia Z3 için Android 5.0 Güncellemesini Yayınladı | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Sony Xperia Z3 için Android 5.0 Güncellemesini Yayınladı

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Sony Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact Android 5.0 Güncellemesi

Sony, Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact modelleri için Android 5.0 Lollipop sürüm güncellemesini yayınladı. Android 5.0 güncellemesi ne gibi yenilikler ile geldi özellikleri nedir nasıl indiririm Türkiye için yükleme nasıl yapılır? Cevabı yazımızda.

Sony, bugün yaptığı açıklama ile Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact için Android 5.0 Lollipop güncellemesini yayınladı. Güncelleme bölgesel olarak dağıtıma açıldı. Bu ay içerisinde çoğu ülke’de Xperia Z3, Android 5.0 Lollipop güncellemesine kavuşacak.

Sony Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact için Android 5.0 güncellemesini cihaz içerisinden Ayarlar> Cihaz hakkında> Yazılım güncelleme bölümünden güncelleme yapabilirsiniz.

Güncellemeyi yapmadan önce cihaz yedeğini almanız ve cihaz şarj durumu %40 olmasına dikkat etmeniz önerilir. Güncellemeyi Wi-Fi bağlantısı yaparak yüklemeniz önerilir.

Android 5.0 ile gelen yenilikler kısaca yeni işlevler ve yeni tasarıma sahip gelişmiş arayüzü, bazı kullanım sorunlarını ve Performans’da iyileştirme.

 Sony Xperia Z3 için Android 5.0 Güncellemesini Yayınladı,Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z3 Compact,Android 5.0,Lollipop,Sürüm Güncellemesi,indir

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar

Reviews

  • Sony Xperia Z3 için Android 5.0 Güncellemesi10
  • Sony Xperia Z3 Yeni Android Güncellemesi Çıktı7
  • Sony Xperia Z3 Android 5.0 Telefondan Yükleme8
  • Sony Xperia Z3 Android 5.0 Türkiye Güncellemesi Ne Zaman10
  • Sony Xperia Z3 Compact Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Başladı10
  • 9

    Score

     Sony Xperia Z3 için Android 5.0 Güncellemesini Yayınladı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir