Sony Xperia Z3 Android 5.0 Lollipop Türkiye Güncellemesi | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Sony Xperia Z3 Android 5.0 Lollipop Türkiye Güncellemesi

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Sony Xperia Z3 Android 5.0 Türkiye Güncellemesi Başladı

Sony Xperia Z3 cep telefonu modeli için Android 5.0 Lollipop sürüm güncellemesi yükseltme nasıl yüklenir indirme adresi nedir? Xperia Z3 Android 5.0 güncelleme ayarları ve adımları neler?

Şu an için Sony’ nin en iyi cep telefonu modeli Xperia Z3 için geçtiğimiz haftalarda Android 5.0 Lollipop güncellemesi dağıtılmıştı. Şimdi’de Türkiye olmak üzere bir çok ülke için sürüm güncellemesi açıldı.

Android 5.0 Lollipop sürüm özelliği: Güncelleme ile material designdan arayüzü, performans ve stabilite düzenlemeleri yapılarak yeni özellikleri ile karşınıza çıkacak. Android 5.0 Lollipop güncellemesini telefona kurabilmeniz için cihazda yaklaşık 1.2 GB boş alan olması gerekiyor.

Yayınlanan güncellemenin boyutu 586 MB büyüklüğünde güncellemeyi cihaz içerisinden Ayarlar> Cihaz Hakkında> Yazılım güncelleme bölümünden yapabilirsiniz. Yükleme yapmadan önce şarj durumu %40 ve wifi ile bağlanıp yapmanız önerilir.

Sony Xperia Z3 Android 5.0 Lollipop Türkiye Güncellemesi,Xperia Z3 Android 5.0 indirme Adresi,Xperia Z3 Android 5.0 Güncelleme Adımları,Sürüm Yükleme Ayarları

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir