Sony Xperia Z1S Fiyatı Özellikleri ?-Sony Xperia Z1S En Ucuz | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Sony Xperia Z1S Fiyatı Özellikleri ?

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Sony Xperia Beklenen Yeni Modelleri

Unutulmadıysa Xperia Z1 ailesinin en küçük üyesi olan Z1F modeli çeşitli performans testlerinden iyi puanlar alarak umulandan daha iyi olduğunu göstermişti.

Xperia Z1F alt sınıf akıllı telefonların en iyi performansı gösteren telefonu olmayı başardı. Çin medyasında ortaya atılan iddialara göre bir süredir merakla beklenen.

Sony Xperia Z1S Fiyatı Özellikleri ?,Sony Xperia Z1S Ne Zaman Çıkacak ,Sony Xperia Taichi Fiyatı Özellikleri,Sony Xperia Z1S Özellikleri,Sony Xperia Z1S Türkiye Satışı Fiyatı,Sony Xperia Z1S Android Sürüm Güncelleme İndir,Sony Xperia Z1S Facebook Skype Whatsapp Twitter Hotspot internet Ayarları Kurulumu İndir,Sony Xperia Z1S Modem Olarak Kullanma

Sony Xperia Z1S modeli ve Xperia Taichi kod adlı yeni bir cihaz 12 Kasım tarihinde Çin’de düzenlenecek bir etkinlikle tanıtılacak.

Z1S’in resmi basın görselleri geçtiğimiz gün sızdırılmış fakat cihazın daha önce Japonya’da piyasaya sürülen Z1f modelinin uluslararası markete uyarlanmış hali olup olmadığı gibi tartışmalara yol açmıştı.

Eğer tahminler doğru çıkarsa ve Xperia Z1S, Z1F’in uluslararası sürümü olursa 4.3 inç’lik 720p ekran, SNapdragon 800 çipsetli işlemci ve 20 MP’lik G-Lens kameraya sahip olarak üretilecek.

Xperia Taichi kod adlı yeni Xperia ailesi üyesi ise orta seviye bir phablet olacak ve 6 inç’lik 720p ekran ile 8 çekirdekli MediaTek işlemciyle üretilecek.

Yukarıda bahsettiklerimizin doğru olup olmadığını ise 12 Kasım tarihinde öğrenebileceğimizi belirterek haberimizi noktalayalım. Hazırlayan: Shift Delete – Teknoloji Rehberi

Bir önceki yazımız olan Android Hard Reset başlıklı makalemizde Android Hard Reset, Hard Reset ve HTC Android Hard Reset hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir