Sony Xperia Z1 Z2 Z3 Compact Android 5.0 Kaynak Kodları | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Sony Xperia Z1 Z2 Z3 Compact Android 5.0 Kaynak Kodları

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Sony Xperia Z1 Z2 Z3 Compact Android 5.0 Sürüm Güncllemesi Yayınlandı

Sony, Xperia telefonlar için Android 5.0 yazılım güncellemesini 2015’de yayınlayacağını açıkladı. Android 5.0 lolipop sürüm güncellemesini bu ay tanıttı. Android 5.0 sürümü ilk yayınlayan Google oldu ve Nexus cihazlar için başlattı.

Android 5.0 AOSP aygıt yapılandırma kaynak kodu, pre-built yazılım eklendi ve Sony Xperia Z3, Xperia Z3 Compact, Xperia Z2, Xperia Z1 ve Xperia Z1 Compact için 2015’de başlayacak.ROM geliştirici, artık bu cihazlar için Android 5.0, Lollipop, AOSP tabanlı özel ROM‘lar oluşturabilir.

Yayınlanacak güncelleme bazı operatörler kaynaklı geç ulaşabilir. OTO üzerinden güncellemeyi yapamayanlar için romlar yayınlanırsa manuel kurulum yapılabilir.

Android 5.0 lolipop güncellemesi ile gelecek yeniliklerden bazıları batarya performansı, daha iyi yapılandırılmış güvenlik, daha stabil performanslı görsel bir versiyon.

Sony Xperia Z1 Z2 Z3 Compact Android 5.0 Kaynak Kodları,Xperia Android 5.0,Yükleme,Kurulum

Bir önceki yazımız olan Android cihazlar için destek hattı başlıklı makalemizde Android Destek Hattı, android güncelleme sorunu ve Android Market Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir