Sony Xperia Z1 Ultra Yeni Güncelleme-Sony Xperia Z1 indir | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Sony Xperia Z1 Ultra Yeni Güncelleme

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Sony Xperia Z1 ve Z Ultra Güncelleme

Sony, Xperia Z Ultra için güncelleme dağıtımına başladı. Bu bakım güncellemesi, pil ömrü,kameradan görüntüye, ekrana kadar birçok iyileştirmeyi beraberinde getiriyor.

Geçtiğimiz günlerde dağıtılmaya başlanan güncelleme ile Xperia Z1, Burst Mode, Superior Auto, AR Effect and Sweep Panorama gibi kamera modunda birçok iyileştirmelere sahip olacak. Sony’nin 6.4 inç ekrana sahip dev modeli Xperia Z Ultra ise bu güncelleme sayesinde, dokunmatik ekran hassasiyetinin daha iyi optimize edilme ile parmak hareketlerine daha iyi sonuçlar verecektir. Bunların yanı sıra her iki cihazda güncelleme ile birlikte e-posta sekronizasyonu, pil tasarruf modu ve ekran performansı gibi daha birçok iyileştirmelere kavuşmuş olacak.

Sony Xperia Z1 ve Z Ultra için bu güncelleme çok önemli kısa sürede tüm cihazlara ulaşacağı bekleniyor.

Güncelleme içi: Ayarlar > Telefon Hakkında > Yazılım Güncelleme alanına giderek güncellemeyi kontrol etmenizde yarar var.

Bir önceki yazımız olan Android Instagram Fotoğraf Düzeltme Özelliği başlıklı makalemizde Android Instagram Foto, Android Instagram Fotoğraf Düzeltme Özelliği ve Android instagram indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir