Sony Xperia Z 2 Net Olmayan Teknik Özellikleri | Müşteri Hizmetleri
teknoloji facebook android iphone destek hattı
Son Çıkan Güncel Yazılar

Sony Xperia Z 2 Net Olmayan Teknik Özellikleri

facebook android iphone destek hatti
facebook android iphone destek hatti

Sony Xperia Z2 Teknik Özellikleri

Sony’nin Xperia Z1 ile 2013 yılı üst seviye akıllı telefon duyurularını tamamladığı bildirilse’de, mobil dünyasında  etki bırakacağı iddiaları gündeme düşmeye devam ediyor. Bir süre önce Xperia Z1 mini iddiaları dillendirilmiş ve telefonun CES 2014′te lanse edileceği konuşulmuştu. Uzakdoğu’dan gelen yeni bilgiler ise Sony’nin Xperia Z2 modelini de hazırladığını gösteriyor.

Sony Xperia Z2 Net Olmayan Teknik Özellikleri,Sony Xperia Z2 Özellikleri,Sony Xperia Z2 Fiyatı,Sony Xperia Z2 Ne Zaman Çıkacak,Sony Xperia Z2 Boyutu Ekran işlemci Android,Sony Xperia Z2 Android Sürümü,Sony Xperia Z2 Android 4.4 Güncelle,Sony Xperia Z2

Xperia Z 2 için konuşulmaya başlanan hikayede dikkat çeken ayrıntı ekran biriminde karşımıza çıkıyor. Avatar kod ismi ile anılan Xperia Z2 tam 500ppi yoğunluğuna sahip ve Triluminuous ekran teknolojisi ile donatılan Sharp’ın 5.2-inç boyuta sahip IGZO paneliyle donatılacak. Eğer bu detay doğru ise Xperia Z2, 4.7-inç ekrana 468ppi sığdıran HTC One geride bırakacak ve bu alanda endüstrinin lideri olacak.

Gücünü Qualcomm cephesinde üretilen Snapdragon 800 MSM8974 çipsetten alacak telefon, buna ek olarak 3GB RAM’e sahip olacak. Yine 20.7MP çözünürlüklü kamera bulunduracağı konuşulan telefon bu defa 4K video kaydını da beraberinde getirecek. Android 4.4 KitKat ve 3200mAh kapasiteli bataryası ile Xperia Z2, CES 2014′ün en dikkat çeken ürünlerinden biri olmaya aday.Kaynak:andronova.net

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S4,iPhone 5S,LG G2 ve Xperia Z1 Karşılaştırma başlıklı makalemizde Apple App Store, apple MI Samsung Mu ve GB hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir